Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 nap alatt lehet láthatóan...

5 nap alatt lehet láthatóan fogyni?

Figyelt kérdés

Nem jön rám egy ruha, le tudok fogyni egy méretet öt nap alatt, vagy még ha súlyban le is fogynék, nem látszódna olyan hamar, csak hason?

Tudom hogy egészségtelen, de akkor nem ennék 5 napig. 110 kiló vagyok most.



ápr. 23. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos nem. Kb 6-8 kg egy ruhaméret. És kb 3 nap mig beindul barmilyen fogyas. Akkor se johet ossze ha koplalsz
ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
5 nap alatt nem lehet láthatóan fogyni. Még 35 nap alatt sem igazán. Korábban kellett volna kapcsolni, és nem behízni 110 kilóra. Életmódváltás, kalóriaszámolás, fenntartható és kiegyensúlyozott étrend. Ezekkel a fogalmakkal kell megismerkedned, különben sok-sok nap múlva is ugyanitt fogsz tartani.
ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem ilyenkor kéne észbe kapni, mikor már több, mint egy mázsa vagy, hanem mondjuk, mikor elértél 10 kiló pluszt.

Vagy te idáig észre sem vetted? Vagy ennyire leszartad?

ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Könnyű hibáztatni a másik embert, de benne lenni a problémában teljesen más állapot.

Aki ilyen szinten túlsúlyos (ne haragudj, kérdező), az minden bizonnyal súlyos, diagnosztizálatlan anyagcsere rendellenességben szenved.

Inzulinrezisztencia, hiperinzulinémia, PCOS, cukorbetegség vagy más hormonális betegségek.

Senki nem tehet arról, milyen problémákkal születik meg, ez ellen viszont az egyetlen megoldás a szénhidrátszegény, alacsony glikémiás indexű életmód.

Hiperinzulinémiásként pontosan tudom, hogy SZIGORÚAN TILOS éheztetni a szervezetet, mert egy beteg anyagcsere kórosan magas inzulinszinttel másképp reagál a koplalásra, ami extrém lassú emésztéshez, raktározáshoz és HÍZÁSHOZ vezet.

Nincs olyan csudimudifogyi csodadiéta, ami 5 nap alatt levarázsolja a kilókat.

De arra emlékszem, hogy amikor kioktattam az összes magas glikémiás indexű szénhidrátot az életemből, 3 kilót fogytam egy hét alatt éhezés nélkül.

Ne legyen több rizs, krumpli, cukros müzliszeletek, rántott dolgok.

Minél több rost, naponta kevesebb, mint 60 gramm szénhidrát.

Milyen alkalomra kell az a ruha? Mennyire nehéz újat szerezni addig?

ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem kéne általánosítani, nem minden másfél mázsás ember betegség miatt kövér, sokak csak simán leszarják.
ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
A statisztikák és a vizsgálatok alapján a túlsúlyos emberek töredéke szenved valamilyen anyagcserebetegségben. A többség szimplán csak a szar életmódja miatt kövér. A kövérség persze nyilván okoz megbetegedéseket, így akár anyagcsere problémákat is, de ez az okozat, nem az ok.
ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szia. Én 100 kilo vagyok, bar dietat probalok kovetni. Ha gondolod irj es motivalhatjuk egymast, hatha :)
ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet annyi idő alatt láthatóan fogyni, pláne annyi kilóból. Mivel abból ha fogysz is pár kilót, akkor is még elhízott leszel. De pár kilót fogyni sem könnyű, én sokkal kevesebb kilóból próbálok fogyni (~180 cm, 74 kg) és még ebből is 2 hét alatt nem sikerült láthatóan fogyni, pedig sokat mozgok és leszoktam az édességről, fehér kenyérről, kevesebb kalóriát fogyasztók. Szóval nem könnyű láthatóan fogyni, akár hónapok lehetnek, szóval ki kell tartani.
ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Öt napig nem enni a világ legrosszabb ötlete. Kérlek, könyörgök, ne tedd! A lehető legegészségtelenebb dolog, szétcseszed a tested minden szempontból!
ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
48%

1 hét alatt, maximum 1-2 liter víz megy le rólad.

Neked egy normális étrendre, kalóriaszámlásra és hetente 3-5 alkalmi legalább 1 órányi intenzív testmozgásra lenne szükséged.

Ekkora túlsúlyból könnyeb fogyni, havonta 3-6 kg fogyással lehet számolni.

Ha meg 5 napig nem eszel semmit, nem is bírnád ki, már 3. napon össze esnél.

Egy normális diétával, és mozgással 3 hónap alatt kb... 10-15 kg fogyás érhető el, mindezt úgy hogy nem lesz káros hatása, az egészségedre.

Beszéljél olyan emberekkel akik tudnak neked ebben segíteni. Pl.. elmész egy konditerembe és ott felkeresel egy személyi edzőt, lehetőleg olyat aki egy normális étrendet össze tud neked állítani, és ezzel elkezded a fogyást.

ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!