Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi cukrot (gramm) szabad...

Mennyi cukrot (gramm) szabad bevinni egy nap?

Figyelt kérdés
Valószínűleg minimálisra kell csökkenteni, de nem rég kezdtem az életmódváltásba, eddig sok édességet ettem, akár egy tábla csoki is lement egy nap és még mások, drasztikusan nem tudnám elhagyni. Értem ez alatt, hogy napi szinten sokat ettem, így az első hetekben úgy gondoltam, hogy napi 1-1 valamit ennék. Pl. egy kocka csokit megengedek, vagy eszek egy ízesített joghurtot. Tudom, hogy ezek nem hűde egészséges választások, de ezekre szükségem van egyelőre. Aztán fokozatosan szeretném csökkenteni, hogy pl. minden másnap eszek csak, aztán csak hétvégére engedem meg magamnak. Szerintetek így jó lesz? Ezt leszámítva egészségesen eszem, zöldségek, csirkemell, minden másnap edzek.
2010. okt. 27. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Én legkevesebb napi 25 dkgr-ot megeszek, és nem izgatom magam miatta. Nem hiszem, hogy ettől híznak el, akik elhíznak. (161/58) Sokkal nagyobb baj a kevés fizikai mozgás. Van egy 600 n.öles kertem. Én ott edzem magam, már 30 éve.
2010. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vladislav83 ***** válasza:
Legtisztább ha kerülöd a finomított szenhidratokat. Normális, egészséges ételeknél nem hiszem hogy mindent grammra kellene számolnod, a szervezeted úgyis tudni fogja mennyi kell. Tapasztalat.
2012. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!