Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki jobban? Kép

Hogyan nézhetnék ki jobban? Kép

Figyelt kérdés

Eléggé önbizalom hiányos vagyok, sosem vagyok elégedett magammal.

Mit tudnék még csinálni?

A combom az amit vastagnak látok.


[link]


[link]


ápr. 30. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

Azt hiszem, itt egészen más a gond, ahogy többek jelezték.

És ahogy fel is vetették: miért nincs önbizalmad?


Ha esetleg nem akarod "ország-világ előtt" leírni (felvállalni), nyugodtan írd meg privátban.

máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Hany kg és cm vagy?
máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
168 cm 52-53 kg vagyok most
máj. 2. 10:19
 14/16 anonim válasza:
Nem kell semmit csinálnod 168 cm és 55kgosan nekem a derekam sokkal vastagabb és szélesebb volt mint neked .ilyen alkat vagyok ami zavar . Örülj hogy vékony a derekad
máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A legfontosabb kérdésre nem válaszoltál....

Pedig épp annak a kérdésnek a megválaszolása, hogy miért van önbizalomhiányod, határozza meg, mit kell tenned annak érdekében, hogy "jobban" nézz ki.

máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem fogok belemenni a jàtékba:) Nagyon nem bírom az ilyen ' tudomhogy vékony vagyok de azért eljàtsszom hogy kövérnek/ itt-ott vastagnak látom magam,' cïmű egónöveléses kamukérdéseket. Te is ez a típus vagy, aki tudja hogy semmi baja, de várja a dícséreteket a külsejére. Nem.

Ha vastagnak látod xy testrészed akkor vàlts életmódot, küzdj azért amivel kapcsolatban ' problèmàd van'. Étkezz rendesen, normàlisan és sportolj, szedj fel izmot amivel formásodhatsz. Ennyi.

máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!