Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi idő alatt...

Szerintetek ennyi idő alatt lefogyhatok?

Figyelt kérdés
160 cm magas vagyok és 88 kg már 10 kg lement március vége óta. Augusztus végére a 68-70 kg reális? Tudtok tippeket adni hogy mikkel tudok biztosan fogyni? Hogy tudnám motiválni magam?

máj. 12. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Belősz egy értelmes kalória keretet, szerintem 1600 körül már jó lehet, de vannak erre BMR kalkulátorok, használd őket, sportolsz valamit (nem kell megszakadni es heti 100x futni járni, de valami nem árt heti 2-3x) illetve növeled a napi aktivitásodat (értem ez alatt hogy pl többet sétálsz, lift helyett lépcsőn mész fel, ezeket te tudod magadnak összeszedni, hogy mik jöhetnek szóba)


A motivációdat te tudod, hogy egyáltalán miért kezdtél bele, egészségügyi oka van, netán nehezebb a mozgás a felesleggel, vagy csak nem érzed jól magad.

máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
Bő 1 hónap alatt 10 kg kicsit sok, valószínűleg elég drasztikus diétát tartasz. 3 hónap alatt 20 kilót leadni egészségesen nem lehet szerintem, de ne tűzz ki ilyen merev célokat, inkább állítsd be egy fenntartható mértékű kalóriadeficitet, edzz heti 3x súlyzóval és növeld az aktivitásod. Így leadhatsz jó néhány kilót, de szerintem inkább karácsony környékére jössz igazán formába - de addig is bőven látványos lesz a változás.
máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 78-ról indultam kb. húsvét óta, most 75 vagyok, nekem is 68-70 a cél. Úgy számolom hogy augusztus végére esélyes a vége, ha gondolod beszélhetünk ki mit csinál:)

máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Diétával (amibe nagyon sok minden belefer de sokan korlatoltak...) és edzéssel (ha nem akarsz edzeni sétálj minden nap kb 10.000 lépést!) Sokat le tudsz adni.szamold ki a kaloria szuksegleted, valószínűleg neked 1200 kaloria kevés lesz.
máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!