Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért fáj az embereknek ha...

Miért fáj az embereknek ha valaki fogyókúrázik?

Figyelt kérdés

Végre sikerült leadnom a felesleges kilókat,de dicséret helyett kb beszolasokat kapok csak.

"Mostmár ne fogyjal tovább"


"De csúnyán vekony vagy" (konkrétan 168/59vagyok, szóval a normál bmi legkozepe majdnem)


"Egy életed van, minek gyotorni magad? (Nekik az a gyotres, hogy konkrétan semmi kaját sem vontam meg magamtól, szimplán nem zabálok annyit)


Kb normális dicseretet, hogy ennyi akaraterom van és jól nézek ki,alig kapok. Miért jobb az embereknek ha megint 70kilos leszek és feszül rajtam minden ruha? Miért kell beszolni?

Konkrétan az az érzésem, hogy nálunk Magyarországon az a szokás, hogy kondérnyi adagokat kell enni egyszerre meg elfolyni,mert az a normális...


máj. 13. 05:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
168/59 az messze van a vekonytol, bogaram.
máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11-nem különösen érdekel a véleményed ☺️
máj. 13. 14:03
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez nem attól függ, hogy magyar-e az illető vagy sem, hanem attól, hogy milyen közegben mozog. Engem is dicsértek mikor fogytam, senki sem szólt be.
máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 NTBS ***** válasza:
Zavarja a kitartásod.
máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek ilyenek, egyeseknek semmi sem jó. Mikor kövér voltam azért bxtattak, mikor elkezdett látvànyos lenni a fogyásom, eleinte megvádoltak hogy eltitolom és biztos rákos vagyok, valljam be, nem szégyen az, meg ilyenek. Elismerést csak később kezdtem kapni, azt sem sokat. Én amúgy senkinek nem mondtam a dolgot, csak a párom és anyukám tudott róla, hogy fogyni próbálok. De idővel meglátszott.

Volt pár ember aki vagy nem mert vagy nem akart mondani semmit, csak mereven bámult rám, mikor x év után újra találkoztunk. Van aki fel sem ismert. Az egyik rokon konkrétan azt hitte hogy titokban elváltunk és a férjemnek új csaja van.😂

Akinek nem tetszik nyaljon sünt, a te életed, másoknak semmi köze hozzá mit csinálsz. Na meg akadnak irigyek is. Ne azt nézd mit mondanak, hanem hogy ki mondja. Túlsúlyos ismerős nekem is " aggodalmát" fejezte ki mert szerinte túlzásba vittem, miközben jól ismerem, és tudom hogy ő is sokszor próbàlt lefogyni csak eddig még nem jött neki össze, szóval ő csak szimplán irigy volt.

máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez pusztán irígység. Amíg kövér vagy nem vagy "ellenfél" de így h már csinos vagy annál inkább. Nagyon ritka az aki őszintén azt tudja mondani, ejha de jól nézel ki, ügyesen lefogytál. Szóval nagyon ügyes vagy!!! Gondolom jobban érzed így magad! Másokkal ne törődj!!!
máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sokkal jobban 🥺
máj. 14. 15:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!