Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Netfit testzsirszazalek....

Netfit testzsirszazalek. akkor ez most pontos vagy nem pontos?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok, lany 172-3cm es a merleg szerint 57,7kg (otthon ez 56-56,8 kozott ingazik de lefosom ez nem izgat) nem ertek ehez konkret sik hulye vagyok hozza de abba biztos vagyok hogy valami valahol nem stimmel. raalltam arra a szutyokra es ugye ket szamot mondtak az egyik 33 a masik meg 22 volt. nem kerdeztem ra hogy melyik melyik mert nem akartam kellemetlen helyzetbe kerulni, de ha most ugy nezem hogy a bmi-22 (ami normalba tartozik) akkor a testzsirom 33% ami elhizottnak szamit. (3 honapja nem menstrualok mert 10 kilot fogytam) NEM ERTEM most tenyleg ennyi zsir lenne rajtam vagy mivan?
máj. 15. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%

Az is lehet h izomszazalekot vsgy zsirtomeget irt ki. Nem tudhatod.

Amugy a 22 BMI 33 testzsir realisnak tunik. 30 alatt egeszseges

máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
48kg vagyok, vékonyabb. Ettől függetlenül izom nincs rajtam, sokkal inkább zsír, ami nem feltétlenül látszik, megis ottvan attól függetlenül, mivel nem edzek. Tehát simán lehet hogy a zsír 33.
máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

“ nem kerdeztem ra hogy melyik melyik mert nem akartam kellemetlen helyzetbe kerulni, ”


Pedig kellett volna. Ilyen súllyal nem életszerű a 33 % testzsír, nekem 85 kilónál volt annyi és pár centivel vagyok magasabb nálad. Lehet h testzsir 22 %, és izom 33%, de igazából meg kellett volna kérdezni.

máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rajta izom, akkor simán lehet.
máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
esku holnap rakerdezek mert nagyon idegesit a dolog. koszonom a valaszokat!:)
máj. 15. 22:37
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem 165/60-nál volt ennyi a testzsírom, úgy hogy alig volt rajtam izom. Szóval ez a 33 gyanúsan soknak tűnik, még akkor is ha nincs rajtad izom. A 22 viszont túl kevés. A BMI-d pedig csak 19,2 az adataid alapján. Dehogy sem stimmelnek ezek a számok. :)

Most már 165/52 vagyok, 19,1 a BMI-m, és ehhez 25% a testzsírom. Nyilván nem ugyanolyanok vagyunk, csak viszonyításnak talán jó.

máj. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azok az ezer éves sulis mérők nagyon pontatlanok. Na meg gondolom ruhában mérték, az is torzít az adatokon.
máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A skinny fat az pont ez, vékony az ember, de zsíros. Főleg egy tininél, aki sosem sportolt simán lehet reális.
máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
edzoterembe jarok keziztem 10 evig attol felek csak hogy izombol ennyit fogytam ezert erdekel. de amugy siman lehet barmi csak ez igy elkeserito egy poppet
máj. 16. 16:52
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


58 kilosan is lehet valakinek 33% a testzsirja, ami nem kover.

máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!