Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a reductil?...

Mennyire hatásos a reductil? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Jövő héten tervezem dokihoz menni és feliratni. 25kg feleslegem van, sajnos, és a könnyebb kezdésért gondoltam kipróbálom ezt a gyógyszert. Tényleg hatásos? Mik a tapasztalatok? Főleg azok írjanak létszi akik próbálták, vagy ismerősük által tudnak vmit.

Amugy diéta és mozgás mellett szedném, tehát nem csak magától a gyógyszertől várom a csodát.


Köszi!


2009. jan. 5. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én próbáltam, és nem használt. Nekem az Adipex jött be végül, ami csökkentette az étvágyamat, ezt postai úton rendeltem, 1 havi adagot szedtem be, többet nem mertem, de elkezdődött a fogyás, és utána már könnyebb volt (és én is "könnyebb" lettem :-))

Ha adhatok tanácsot, a KENYERET felejtsd el, egyszer s mindenkorra, és hamar le fogsz fogyni.

Biztos írnak majd olyanok is, akik gyógyszerellenesek, de ők biztosan nem küszködtek ilyen problémával, és könnyű mondani, hogy ne szedjed. Én azt mondom, mértékkel!! Lehet, hogy neked beválik a Reductil is! Sok sikert kívánok!!

2009. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megint én: a rosttabletta sokat használ, mert kipucolja a beleidet, és egy alapos méregtelenítés is csodákat tesz. Hidd el, csak akarnod kell, és le fogsz tudni fogyni!! Ez a 25 kg nem annyira sok, hogy ne lehessen megszabadulni tőle, nekem is sikerült!!
2009. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most nagyon elszántam magam, ugyhogy remélem sikerrel járok. Csak az a baj hogy türelmetlen vagyok és nincs kitartásom. Ha az első 1-2hétbe nem látszik fogyás jele, mindig feladom, pedig tudom hogy nem feltétlenül az első pár hétbe indul be a fogyás. A kenyeret, tésztát elhagyom, ez a fő szempont a diétámba, vagy ha eszek is ilyesmit,akkor csak délelött. Köszönöm a válaszod.
2009. jan. 6. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én reduktil párti vok tapasztalatból!az adipex nekem semmit nem ért,DE a reduktilt reggeli után bevettem,és még este is éreztem a szájszárazságot,ami jelezte,a tabl.dolgozik,és csak a felét ettem,mint előtte. levélből beszedtem 8 szemet,és azóta eltelt 3 hét,és még mindig nemkívánok többet enni,csak mint mikor szedtem!Lassan tabl. nélkül szeretnék lefogyni,de elősegítőnek tökéletes!
2009. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, énis ugymond, elősegítés képpen szeretném szedni, hogy könnyebben beinduljon a fogyás. Én egy, max két hónapig szedném. Addigra átáll a szervezetem és nem lesz rá szükségem. Köszi a választ!

Ha van még másoknak is tapasztalat, létszi írjatok.

2009. jan. 6. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!