Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha genetikából nagy a hasam,de...

Ha genetikából nagy a hasam,de mellette diétázom,és aerobikozom,tornázok mellé,akkor is lehetséges,hogy azért kisebb,és formásabb legyen a hasam?

Figyelt kérdés
jún. 10. 13:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%

Lehetséges valamennyire, de olyan igazi lapos hasat nem biztos hogy el tudsz érni. Én is olyan vagyok, hogy hiába fogyok bármilyen vékonyra, sajtos pocakom az marad. Pedig egészségesen táplálkozom és rendszeresen edzek, de mégis.

Nyilván ha olyan durván belemennék a dologba mint egy testépítő nő, több kiló izmot szednék fel, és levinném a testzsír százalékom 15-20 közé (most 25 körül van, 165/52 vagyok), akkor eltűnne. De hát ez már külön életmód, akkor erről szól minden, ennyit biztosan nem ér meg nekem.

jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
Hány centi vagy és hány kiló, kérdező?
jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nő vagyok,154cm,60 kiló

Leginkább hasra,és felső testre hízom.

jún. 10. 14:08
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Akkor nem genetikailag nagy a hasad, hanem mert van rajtad pár kiló felesleg. Nem sok, de van. Ez a "genetikailag nagy a hasam" típusú butaság szakmailag nem is igazán értelmezhető.
jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%
Olyan nincs, hogy "genetikailag" nagy valaki hasa, olyan van, hogy a hasa kövér.
jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%

"Nő vagyok,154cm,60 kiló"


Ilyen magassághoz max. 50 kiló lenne normális, a fölösleges 10 kg az, amitöl nagy a hasad

jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ha 50 kiló lennék,akkor azt max koplalással tudnám elérni😅😅 Igencsak figyelek arra,hogy mit eszek,plusz ugye most mellé elkezdtem aerobikozni.Szóval remélem látványosabb lesz így.(Egyébként sikerült is fogynom)
jún. 10. 15:10
 8/30 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ezt olvastam.Hogy van olyan elvileg,hogy genetikailag nagy valakinek.Hiába edzz ,és diétazik.Én lennék a legboldogabb,ha ez nem így lenne😅😅
jún. 10. 15:13
 9/30 anonim ***** válasza:
30%
Én is ilyen alkat vagyok, 48 kilósan is "úszógumim" volt. Pedig 162 centi vagyok hozzá. Cserébe olyan vékony lábaim voltak hogy osztálytársak rosszul voltak. Ilyen ez a genetika...
jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
34%

Rajtad legalább 15 kg zsírfelesleg van. Nem létezik olyan, hogy valakinek genetikailag nagy a hasa, max hajlamos vagy a hízásra, amit leszarsz és össze-vissza eszel és alig mozogsz valamit.


Én 159 centihez vagyok 46-47 kg. És nem, nem genetikailag vagyok vékony, hanem mert teszek érte, nem koplalok.


Számold a kalóriákat, ha nem ismered a mértékletes evés fogalmát. Hány kalóriát eszel egy nap és miket eszel?

jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!