Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mára ez így jó lesz? Kiegészít...

Mára ez így jó lesz? Kiegészítenétek valamivel?

Figyelt kérdés

A reggelit már letudtam, az 2 Norbi update1-es mákos patkó volt (picike, kb. harmad-búrkifli nagyságú), emellé ittam egy kaukázusi kefírt (nyamm :))

Ebédre a tegnapi szülinapi sushitivornyám maradékait takarítanám fel, ami úgy 10-12 db, főleg sashimi (rizs és norilap nélkül, csak az "anyag". De van azért egy inari és kb 3 nigiri, 3 maki, emellé persze van gari (gyömbér) és wasabi is. Szójaszószból csak picit eszem, nem jó ha a rizs szétjön, és különben is savanyú...

Szóval ez lenne az ebéd, vacsira pedig (olyan 4-5 fele) sült tököt gondoltam, mondjuk 2 szeletet.

Ez így milyen? :)


2010. nov. 1. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy ezek micsodák :D de nem lehet túl rossz, legalábbis a tápértékét tekintve. Délutánra még egyél valamit, a sütőtök azért kevés estig.
2010. nov. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A furcsa nevű bigyók helyett akkor mondjunk szimplán sushit (szusi) és gyömbérdarabokat :)
2010. nov. 1. 07:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen a norbis patkó (miből áll), én inkább maradtam volna a tk zsemlénél, sonkával, uborkával, paprikával. Az ebéd szerintem jó. A vacsi inkább uzsonna, szóval 4-5 körül edd meg a tököt, de aztán lefekvés előtt 2-3 órával még egyél valamit, fehérjét, attól nem fogsz hízni :). Ja, és még egy tízórait is bedobnék, így az anyagcseréd nem lassul le, megeszel egy gyümölcsöt vagy joghurtot az is nagyon jó :).
2010. nov. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értettem :D neki is állok a gyümölcstermesztésnek, remélem, tízig beérik az alma 8sajnos tegnap elfelejtettem venni, ma meg ünnep van :S )

Ezen az egy tízórain nem fog múlni, de megfogadom :)

2010. nov. 1. 08:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Most gonosz leszek: miért kell mindennap kiirnod ez a kérdést?
2010. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csomóan kiírják :D És csak tegnap írtam ki akkor először :)

Valahogy megnyugtató az az igazság, és belül arra várok, hogy megerősítsenek abban, hogy milyen f@sán csinálom - szerintem valahol mindenki erre vár, aki ilyeneket ír ki.

A másik, hogy összehasonlítási alapot szerezzek esetleg, hogy más hogy csinálja.

Vagy miből kéne többet (elég kezdő vagyok ilyen téren, pedig haladok a diétával...)

Szóval ezért :)

Remélem, megfelelt a válasz.

2010. nov. 1. 08:34
 7/8 anonim ***** válasza:
ez nem jo!! inkabb: reggeli: egy pohar barmilyen facsart gyumolcs,1 alma,vagy korte stb. amelyik jobban tetszik. ebed:egy szelet natur marha hus olivaolajban kisutve,koret legyen salata,uzsonna:pl. egy vagy 2 repa,vacsora:barmi:egy kis fott krumpli,vagy 2 tojas ugy ahogy te szereted mindemellett a nap folyaman igyal meg minimum 3 liter szensavmentes asvanyvizet,es ne egyel kenyeret.a makos patkot meg felejtsd el.nagyon egyszeru.
2010. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Reggelire a gyümölcs az rohadtul elsavasítana :S Akkor kéne inkább a szénhidrát, nem este... vagy lehet, rosszul tudom, de reggelre kéne többet enni, az adja a kezdőlökést...

A mákos patkó az Norbi mester nem hizlaló csodája volt (tényleg nem hízok tőle, volt, hogy 4-5 norbis sütit megettem őrjöngő időszakomban (kaja után persze :D) és egy dekát sem híztam...

De van sok érdekes abban amit mondasz, szemezgetek :)

2010. nov. 1. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!