Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy vannak...

Miért van az, hogy vannak akik bármennyit, bármit esznek, nem sportolnak és mégse híznak?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, barátnőim akik rendgeteget esznek, midnenféle szarokat, sosem sportolnak mégis soványak.

Sokszor az alkatra, fajtára fogják, de kiváncsi lennék pontosan mitől van ez. Biológiailag, hogy lehetséges ez?

Hallottam már olyat is, hogy ha valaki nem stresszel, hogy mennyit és mit eszik és hogy az mennyire hízlal, az nem is hízik el, de szerintem ez nem igaz.( Volt oylan periódusom, mikor nem figyeltem, nem stresszeltem és meg is híztam szépen)


2010. nov. 5. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Más az anyagcseréjük. Amúgy tapasztalatim szerint leginkább a "bármennyit zabálok, mégsem hízok" típusú emberek a legszemetebbek a kövérekkel szemben. Munkahelyemen is vannak ilyen hatvan kilós (férfi) pizzakirályok, akik ha valamelyik kolleganő felszed pár kilót, lemalacozzák, meg hadd ne soroljam milyen szavakkal illetik.


A másik, amit nem értek. Az általános közfelfogás a következő:

- ha valaki sokat eszik, de nem hízik = ilyen az alkata, nem tehet róla

- ha valaki kövér = azért vagy kövér, mert zabálsz, több kérdés nincs

2010. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is ilyen vagyok! 172cm és 53kg hiába kajálok, semmi nem jön fel. Amióta fog.gátlót szedek, jött fel 1-2 kg, de az is inkább csak mensi körül. Nem tudom, mitől lehet, de az biztos, nem bánnám, ha feltudnám tornázni 55 fölé, akkor talán már nem lennének ki a bordáim. Amúgy mind a két szülőm ilyen vékony volt 20on évesen. Ez szerintem genetikai dolog. És még csak azt sem mondhatom, hogy gyors az anyagcserém:S
2010. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

08:27 vagyok!

"bármennyit zabálok, mégsem hízok" típusú emberek a legszemetebbek a kövérekkel szemben.

és ezt kikérem magamnak!

Való igaz, hogy nem bírom amikor valaki csak sír, h ő milyen kövér, de meg se próbál lefogyni, aki fogyózik, de ennek ellenére nem változik semmi azzal nincs semmi bajom!

2010. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves második! Örülök, hogy te ilyen vagy, de mint mondtam, én JELLEMZŐEN így tapasztalom a mindennapok során. Nyilván ez nem érvényes minden ilyen alkatú emberre, bocs, ha túl erősen fogalmaztam, csak nagyon felháborít az ilyen hozzáállás a részükről.
2010. nov. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
anyagcsere es alkat kerdese. de az is segit ha tobbszor eszel keveset. igy szervezeted hozzaszokik hogy mindig van kaja es nem raktaroz. sajat tapasztalatbol mondom. regen volt hogy egy nap egyszer vagy csak ketszer ettem es sehogy sem tudtam lefogyni. par eve elkezdtem a napi minimum 4-5 etkezest es azota semmi gond a sulyommal.
2010. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
08:26 igen, én is tapasztalom ezt, amit mondasz. Senkise hiszi el, hogy keveset és egészségesen eszem, pedig úgy van. De nagyon elszomorít, mikor látom hogy az csokibajonok pizzakirály(nők) még milyen jól néznek ki, pedig semmit se tesznek érte:(
2010. nov. 5. 11:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de láttam már olyat (nem is 1-et), aki bármennyit evett nem sportolt és kórosan sovány volt, aztán 25 éves kora körül elkezdett fokozatosan hízni, végül kövér lett.
2010. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"bármennyit zabálok, mégsem hízok" típusú emberek a legszemetebbek a kövérekkel szemben.=> A 08:27-től előre is elnézést, csak a tapasztalatom írom le.

Volt egy "barátnőm", volt a 160 centijéhez kb 50 kg, pont ez a típus, aki összeeszik minden sz*rt, semmi sport, és meg sem látszik rajta. Bárkit, akin egy kicsivel is több volt, már ledisznózta, viszont akinek kicsit volt vékonyabb combja, az már rögtön anorexiás volt neki. Sose mondta ki konkrétan, de ezekből lejött, hogy kb magát tartotta a megtestesült tökéletességnek, de közbe mindig játszotta az agyát, hogy fúj mekkora hasa van, meg milyen vastag a karja/lába, stb, és mindig úgy öltözködött, mint aki "éjszakai műszakba" megy. Szó szerint kész voltam tőle...

Lényeg, az ilyen ne szóljon meg senkit, mert csak a szerencsének köszönheti, hogy olyan, amilyen, nem a sportnak/táplálkozásnak.

2010. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 08:27 vagyok

Nem vettem magamra amit kedves utolsó írt mert ez nem általánosítás. De higgyétek el nekem, hogy elég rossz az is amikor a ducibbak azért néznek le, mert én hülye vékony liba vagyok, és még csak tennem sem kell érte. Mert bizony van ilyen akinek savanyú a szőlő, és hiába én nem teszek megjegyzést az alakjára már azt is sértésnek veszi, hogy én vékony vagyok. De ez persze nem általánosítás. Mindegy, h az ember vékony vagy duci ha bunkó akkor bunkó!

2010. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!