Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kiskorom óra túlsúllyal...

Kiskorom óra túlsúllyal küszködök, mindig is zavart,hogy ilyen vagyok mége tettem semmit annak érdekébe, hogy lefogyjak tavaszig. Hogyan éljek amig így nézek ki?

Figyelt kérdés

Elkeztem magammal nagyon törődeni és most láttam be igazán h a sport milyen fontos így el is keztek majd járni fitness terembe. De addig hogy csináljam? annyira szöernyen érzem magam....nagyon megvisel lekiekben! mit tegyke? h nézzek beel a tükörbe?

(Bunkó emberek kerüljenek hangsúlyozom kerüljenek)


2009. jan. 8. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Élj úgy, hogy elindultál a fogyás útján. Ezzel már nyugodtan belenézhetsz a tükörbe.

Amúgy az adataid hogy néznek ki?

2009. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
175 cm és kb 75-78 kg de egész nap nagyon kedvetlen vagyok legtöbbször csak sírok...
2009. jan. 8. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem vészes a túlsúlyod, azt hittem rosszabb a helyzet. A fitness terem jó ötlet, olyan 6000 Ft-ért már lehet venni korlátlan bérletet, amelyhez általában ingyen szauna is jár.

A sportot diétával kiegészítve tavaszra tip-top kis nő leszel.

Petranova

2009. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Mikor fogsz tenyleg elkezdeni fitness terembe jarni? Ha tenyleg elszantad magadat ra, akkor minel elobb!!!

Az edzoteremben kerjel az edzotol tervet mindenkeppen, kerd, hogy segitsen neked lefogyni. Egyaltalan nem mindegy, hogy milyen edzes alapjan fogsz majd edzeni. Tudod valaki fogyni, valaki erositeni, valaki csak mozogni valaki pedig hizni szeretne, mindenki mas miatt jar edzeni, mindenkinek mas az edzesterve.

Kerjel az edzodtol majd az etkezesedre vonatkozoan is tanacsot, mindent irjon le neked, kozosen allitsatok egy olyan etkezest ossze, amit tenyleg megtudsz tartani.

Neked kell elmondanod neki majd a napodat, mikor kelsz, mesz suliba, ... Segiteni fog neked.

Ha eldontotted, hogy tenyleg eljarsz a konditerembe, akkor mire varsz, ezt nem ertem, mert azt kerdezed, hogy addig is mit csinalj? Mikor mesz edzeni?

Addig egyel kevesebbet, es otthon tornazzal mindennap 1 orat!!! Vannak a neten is nagyon jo gyakorlatok, csinald oket!

A szuleidre pedig legyel merges, amiert igy hagytak tegedet, es nem irattak be mar nagyon kicsikent sportra tegedet!!!

2009. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már be vagyok jelentkezve kedden megyek is:D nagyon aranyosak vagytok köszönöm szépen:) mindekinek:$
2009. jan. 8. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mar csak az lesz a lenyeg, hogy ne hagyd abba, hidd el, meglesz az eredmenye! Senki nem ugy megy le a konditerembe, hogy super alakja van, hanem ott alakul at.

Ha esetleg unalmasnak talalod majd, akkor hallgass kozben zenet, MP3-at ugy, hogy a karodra veszel tartot hozza, olyat ami direkt sportoloknak van. Ez nem fog zavarni sport kozben.

2009. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oh köszönöm:D ezek nagyon jó tippek:D én tényleg hálás vagyok értük!!!:) Remélem bírjni fogom(yn)
2009. jan. 8. 19:16
 8/9 anonim válasza:
84%
Hát szerintem nem vagy túlsúlyosnak mondható.Annyira tuti nem(az adatokból)hogy sirdogálj miatta.És szerintem, de nem bunkóságból menj el pszichológushoz, mert önértékelési zavaraid lehetnek. Rossz az önképed.És figyelj nehogy átcsapjon a fogyókúrád valami sokkal rosszabba. Tudd abbahagyni a fogyást.
2009. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neem nem vettem sértésnek:) már mondták többen is:S lelki okai vannak stb... valószínűleg az h egyszer a szerelmem elhagyott és nem tudom feldolgozni bizonyítni akarok...:) nincs semmi gond elősször még le kéne fogynom, nem hinném lesz anorexia v. bulémia stb...mondjuk má voltak hasonló dolgok:S
2009. jan. 8. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!