Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164 cm 58kg. nem láttszik...

164 cm 58kg. nem láttszik anniyra rajtam, de a barátnőimhez képest eléggé nagyok a combjaim. Kövér vagyok? Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy mindig elhatározom hogy mostantól mindennap eddzeni fogok meg nem eszek oyan sokat,de sose tudom ezt megcsinálni mert mindig másra hivatkozom...ráadásul tesiből az egész osztályból én vagyok a legjobb és a tanár is mondta hogy miyen jó vagyok,de nagyon kövérnek érzem magam.Hogy tudnék lefogyni,vagy hogyan tudnám rávenni magam hogy eddzek??

L/12


2010. nov. 8. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem kell fogyni nekem is ugyanennyi a magasságom és a súlyom

és combos vagyok, minden más oké. nem kell fogynod, főleg 12 évesen nem. fogyókuráznod meg főleg nem. Ez így tökéletes ahogy van. Csak te látod nagynak a combod szerintem.

2010. nov. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szerintem ne fogyókúrázz még most fogsz nyúlni és így vékonyabbnak érzed majd magad(hidd el tapasztalat).Esetleg majd 20 éves korod körül ráérsz,mert ha 12 évesen sokat fogsz fogyni nem fognak a különböző szerveid kifejlődni és az elég ronda is lehet(inkább legyél kövér(szerintem)),bár ezzel nem azt mondom,hogy ne tornázz,mert a mozgás kell naponta legalább 3x,de a gyaloglás is megteszi.

Remélem tudtam segíteni.

2010. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
12 évesen tilos fogyókúrázni, inkább sportolj, az még jót is tesz. Amúgy meg örülni fogsz később, hogy rajtad nem lóg majd a gatya, a többieken meg úgy néz majd ki, mint egy rongy. Komolyan, én kaptam már ismerőstől nadrágot, mert rajta lógott, rajtam meg pont szép feszesen állt, pedig hallod, egy deka túlsúlyom nincs.
2010. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Bocsi az előző vagyok(12:18-as).Rosszul írtam nem naponta,hanem hetente kell 3x tornázni vagyis csak ajánlott.

Sok sikert.

2010. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2010. nov. 8. 23:15
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én 27 éves vagyok 163 cm és 52 kg!!!!

Kövér vagy. Ahhoz képest, hogy 12 éves vagy. Mondjuk nagyon magas vagy a korodhoz képest.

Én ajánlom neked: egyél rendesen főtt ételt, reggelt sok zöldséget és gyümölcsöt. Hagyd el az édességeket és a chipseket, a cukrozott üdítőket. És emelett sportolj sokat!

2010. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
10:10 - Te meg hülye vagy. A kérdező pont abban a korban van, amikor az ember hirtelen nő és a hormonok aktívan kezdenek dolgozni. Öcsém kb. ennyi idősen nyúlt meg nagyon gyorsan (1 év alatt 2 fejjel lett magasabb), a háta kezdett fájni, emiatt úsznia kellett, és ő vékony, szóval a kérdezőn pont jól fog eloszlani ez, amije van, néhány éven belül. Amúgy is tilos ennyi idősen fogyókúrázni.
2010. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen lehet igazad van hogy most nyúlok,de akkoris mostmár nem fogok másra hivatkozni eddzeni fogok,mert amúgy meg imádok sportolni és mint mondtam én vagyok a legjobb az osztályban tesiből p:az egész suliban én futom a legjobb 60 méteres futást meg távolugrás,forball kosár ilyenek,de megfogadom a tanácsokat,és kössz:)
2010. nov. 9. 21:46
 9/9 anonim válasza:

Nem vagy sovány, és nem vagy kövér!!! :)


13/L

2011. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!