Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 kiló fogyást szeretnék...

15 kiló fogyást szeretnék MINÉL HAMARABB.! Hogyan tehetem meg? Miket egyek?

Figyelt kérdés

Légyszi irjatok.!

15kilót szeretnék fogyni.sokat híztam:SS:S : (

miket egyek?


2010. nov. 9. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

most mennyi vagy?

én így adtam le 13 kg-ot(nyáron visszajött kb 5)

diéta: mindenből egy keveset, édességet ne, csak víz

+MOZGÁS

2010. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
60..-.-
2010. nov. 9. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány centihez vagy ennyi?? Mert a 60 kiló nekem egyáltalán nem tűnik soknak első olvasásra....
2010. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

pedig az.!!

mert 160 centihez viszonyítva-.-:S

2010. nov. 9. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor bőven elég lesz 5-7kilót leadni, meg izmosítani kicsit. 45kilóval gebe lennél, és még ha lassan fogynál is, a melled helyett csak a hasadon himbálózó két bőrlebeny maradna.

A gyors fogyástól tényleg csak a bőröd megy tönkre, plusz gyorsabban szeded vissza.

Egyél kevesebbet és mozogj sokat. Meg a mennyiség mellett azért persze a minőségre is ügyelj.

2010. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10-nl akkor sem kéne többet fogyni.

Én akkor fogytam egy hónap alatt 10 kg-ot, amikor

-diétáztam -nem ettem semmit, amiben cukor, fehérliszt és élseztő van

-és mellette naponta 2 órát konditermeztem.

Nekem is rá kéne megint száni magam, de 2 kicsi mellett nem sok alkalmat látok rá, de inkább kedvem nincs....

Én is 160 centi vagyok, de már 68 kg...

2010. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó,de én 14 évesen vagyok ennyi:S
2010. nov. 9. 20:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Na akkor most felhomályosítalak, hogy a testsúlyod teljesen normális. A testtömeg indexed 23,44: vagyis az ideális tartományba esik. Ne hasonlítsd magad a tinimagazinok modelljeihez, az ő fényképeik mögött több tucat tagból álló profi stáb áll, és még így is minden egyes kép, ami bekerül a magazinokba, vagy bárhová az írott vagy elektronikus sajtóba photoshoppal korrigált.... És ha ennek ellenére fogyni szeretnél, akkor ne minél hamarabb, mert akkor tutira a duplája fog vissza menni rád. És legfőképpen ne 10-15 kilót, bőven elég kb. 5. Sportolj és étkezz egészségesen. Havi 3-4 kilónál többet nem egészséges fogyni és nem is érdemes, ha az ember tartani akarja a súlyát és elkerülni a jojó-effektust. Remélem eszednél leszel és nem dőlsz be a hülye fogyókúra mániának.
2010. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak igaza van, ez a magasság/súly benne van a normál tartományban, ha van is rajtad felesleg, max 5 kg lehet.

Egészségesen étkezni, sportolni, tornázni lehet, hogy javíts a közérzeteden, és hogy formálódj, de 14 évesen semmiképp ne fogyókúrázz, pláne, hogy valójában NEM vagy túlsúlyos.

2010. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!