Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zsírpárnák. Meglehet szüntetni...

Zsírpárnák. Meglehet szüntetni őket különböző karcsúsító nadrágokkal, hasleszorítókkal, toppokkal?

Figyelt kérdés
172cm vagyok, annyira szeretnék vékony lenni. Azon tűnődöm beszerzek egy ilyen karcsósító"nadrág" félét. Szerintetek? 14/L... Tudom fiatal vagyok, de akkoris. Kérlek válaszoljatok!
2010. nov. 12. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Nem, csak tornával.
2010. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet viselsz leszorítja a húrkákat.Ha leveszed akkor újra ott vannak.
2010. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja felveszel egy ilyen gatyát, attól még kövér maradsz. Jön a barátod akit felszedsz kicsomagol mint a sonkát azt csak nagyot néz :D

Edz keményen!

2010. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam egyszer egy alakformáló fűzőt,örültem neki hogy de jó lesz,nem látszanak majd a párnáim a derekamon. Felvettem,de ugyanúgy látszott rajtam hogy vaskos vagyok,nem lett az a hatás amit akartam és még kényelmetlen is volt.

Lefogytam,azóta olyan pólót,gatyót veszek föl amilyet akarok. Neked is ezt ajánlom.

2010. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kriszti83 ***** válasza:
Nem egy ilyen gatyó a megoldás. Életmódváltás, sport, egészséges étkezés=tartós fogyás.
2010. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A gatyó csak összeprésel, de nem fogyaszt. Nekem van, irtó ronda.
2010. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez a szukito nadrag arra jo, hogy a szetterult hajat osszefogja, tehat amig hasznalod jo, de amint leveszed azt,ugy elterul a haj.

Te meg fiatal vagy, ugyhogy mozogj rendszeresen es legy vidam, s igy leszel csinos.

2010. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is csak az előttem szólókat tudnám ismételni!
2010. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam venni néha napján. Hozzáteszem, már leadtam 16 kg-ot, de türelmetlen vagyok. :( Nagyon kényelmetlen, és a férjem előtt is "ciki". :D Plusz, ha varrásos, átlátszik a ruhán. Nem ajánlom igazán.
2010. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!