Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karácsonyig 4-5 kiló lemehetne...

Karácsonyig 4-5 kiló lemehetne? (többi lent)

Figyelt kérdés

17 éves, 173cm, 60 kg, lány.

Sajnos megint a szokásos helyzet áltt elő. Nyáron mindig formába hozom magam, 55-56 kg vagyok. És az őszi hónapok alatt mindig visszajönnek a kilók. Tudom, közrejátszik, hogy kevesebbet mozgok. Hetente 2szer járok táncra, és most szeretnék venni egy LegMagic-et, ugyanis nekem nincs időm órákat edzeni egy nap. Aztán ha kicsit sikerült már fogynom, szeretnék is hetente 1szer úszni.

Próbálok naponta többször enni. Csak élesztő nélküli kenyeret eszek, valamint pirított kenyeret. Vizet naponta iszom 2litert. Csak néha rámjön az ehetnék sajnos, és ugye az itthon, pedig én csak 5 körül érek haza suliból. Akkor meg már nem olyan ajánlatos sokat enni. Mit tegyek még? Vagy mit ne? Köretek helyett zöldségek? A LegMagic tényleg megfelelő lenne nekem? ( combolból, fenekemből, csípőmből szeretnék fogyni, és nagyon kevés szabadidőm van ) Valaki adjon tanácsokat!Köszönöm.


2010. nov. 14. 12:51
 1/10 anonim válasza:
nem akarlak elkeseríteni de a nőknél a 64kg az ideális...szal még hízhatsz 4 kilót bőven ezt meg nem tom melyik tini újságba olvastam...szal ha eetleg nem tetszene akk csak annyit írok h hülyeség van az újságoklba..
2010. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát engem különösebben nem érdekel, hogy mi az ideális, én tudom hogy nekem ez, amilyen most vagyok. nem is érzem jól magam a bőrömben, mert én nem ez vagyok. de azért köszönöm a válaszodat
2010. nov. 14. 16:24
 3/10 anonim válasza:

Miután hazaérsz és esetleg rádjön az ehetnék akkor egyél puffasztott búzát vagy vmi gabonapelyhet(cukor nélkülit)

Köretnek meg pároltzöldség.

Mondjuk én akaratom nélkül csak ugy lefogytam 3kg-t.Egész nap kb 2X ettem,és nem is vtam éhes.Ehetsz amúgy egy nap többször is,de keveset.Sokszor keveset:)

2010. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hát szerintem ne kezdj bele , mert karácsonykor úgyis jókat eszel... és akkor úgy is vissza jönnek a kilók majd 2011-ben:)
2010. nov. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 164cm-el vagyok 52kg és híznom kéne. Te 10 centivel magasabb vagy így szerintem pont jó a súlyod.
2010. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hülyeség hogy ne kezdj bele! De igenis kezdj bele.És majd amikor jön a karácsony akkor a lefogyott kilóidra szeded rá a felesleget,és nem a Mostanira.Remélem érthetően írtam le:)
2010. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
érthetően :) és szeretném is elkezdeni, mert már így is halogattam sajnos. Amúgy meg lehet a súlyom ideális, de nem esztétikus...
2010. nov. 17. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:

17 évesen nincs időd mozogni?


Miért nem írod azt, nincs időd jól kinézni...


élesztő nélküli kenyér helyett liszt nélküli kenyeret egyél...

2010. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Leg magic? bocsesz, hogy ezt mondom, de hülyevagy, vazze. Legmédzsikezni van időd, de rendes mozgásra nincs?
2010. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát már ne is haragujatok, de azt csak tudom mire van időm és mire nincs. pl naponta 2 órát buszozok, dehát itt van az az idő amit a mozgásra tudnék fordítani. és mire este 5kor hazaérek suliból, örülök ha meg tudok tanulni másnapra, ugyanis elég kemény suliba járok, és a tanulás azért mégiscsak fontosabb mint a plus 4 kiló. ugysem az alakomból fogok már megélni, de tanulással vihetem még valamire. a leg magic-hez pedig ugy tudom nem kell sok idő.... ez a válaszom.
2010. nov. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!