Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A milli krémtúró hizlaló?

A milli krémtúró hizlaló?

Figyelt kérdés
Este uzsi és vacsi között meg szabad enni egy milli krémtúrót? Vagy az hizlaló? vagy csak este nem szabad?
2010. nov. 14. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Jobban jársz ha igazi túrót keversz össze egy kis natúr joghurttal mézzel vagy édesítővel. Az legalább nem műkaja.
2010. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ez nagyon jó ötlet!
2010. nov. 14. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában az ilyesmit jól megcukrozzák. Reggel elmegy, estére nem enném a helyedben, ha fogyizol. Ráadásul tartósítószer is rendesen van benne, pl ez volt az, amiben a hírhedt guargumit találták, nem?

Inkább kövesd az első válaszoló tippjét :) Az mehet este is.


25/L

2010. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer-egyszer (mondjuk hetente, 2 hetente) megeszel egy ilyet, az belefér. De minden nap azért ne, tényleg sok benne a cukor.
2010. nov. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De ha a túrót mézzel keverjük az nem hízlal?

Én sem tudom miket ehetnék este...natúr joghurtot pl egyáltalán nem szeretem..túrót se igazán, max. így mézzel megenném.

2010. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!