Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami kevésbé hízlaló nasi?

Van valami kevésbé hízlaló nasi?

Figyelt kérdés
Sajna nagyon nasizós vagyok, de mindenképpen le szeretnék fogyni. Nem mértéktelenül fogyasztok, napi keveset, elég ha érzem az ízét :) Van valami kevésbé hízlaló, vagy diabetikus dolog? (És légyszi ne a zöldség/gyümölcsöt ajánljátok!)
2011. aug. 28. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fehérpiskóta,keress rá a receptre a neten. Vagy pudig csak vízzel és édesítővel elkészítve. Túrófánk:,szintén édesítővel,sovány túróból és ch csökkentett lisztel.
2011. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. aug. 28. 12:25
 3/9 anonim válasza:

Kalóriaszegény pogácsa:

25 dkg liszt,túró,Rama

1 csipet só

2011. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hat nem tudom,szerintem ez nem nasinak szamit de azert leirom:P

Minden reggel megszoktam enni par szelet ketszersultet dietas lekvarral es melle kavet szoktam inni(100ml tej, hozza 800-900ml viz,edesito,1kanal kave,3 kanal koffein mentes''kave''.nagyon finom,legalabb is en nagyon szeretem).Alltalaba 5 szelet ketszersultet szoktam enni.lekvarral 1utt osszesen 250kcal+50 a kave es ugy jol lakok vele,h csak na. ;)Nekem ez az edesseg:P

2011. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

ezen az oldalon vannak ilyen cukormentes sütik,édesség-cuccok

bár gondolom tele vannak szénhidráttal szóval nem biztos hogy ez pont jó neked :S

de amúgy ha csak az íze is elég akkor miért nem rágózol?

ha nem szereted a mentolosat,ott van még egy csomó gyümölcsös,pl epres,citromos,sárgadinnyés,stb..

remélem segitettem :D:D

2011. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jajj eszembe jutott mégegy :D

Kettévágysz egy tortillát így lesz 65kcal(de ha belefér a napi kcalodba meget egy egész is),tölcsért formálsz belőle,tűzd össze egy fogpiszkálóval. Ne süsd meg mert megkeményedik csak tedd be a mikróba pár másodpercre. Töltelék:felversz egy tojásfehérjét,majd bele sovány túrót,édesítőt,meg ha úgy van mehet egy kis vanilliapuding,vagy vanilliaaroma,potyogtathatsz lele egy kis gyümölcsöt is. És töltsd meg vele a tortillát. Nagyon finom ,laktató.

2011. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek :D Ki fogom próbálni mindegyiket, amit tudok! Jól hangzanak :)
2011. aug. 28. 15:42
 8/9 anonim ***** válasza:
En ma delutan ezt ettem: egy almat osszevagtam, serpenyoben egy fel kaveskanal mezzel es fahejjal megsutottem. Isteni volt! Edesitovel meg kevesebb benne a kaloria, csak annak utalom az izet.
2011. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szilvásbukta xd
2011. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!