Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sok volt ma? Lent

Ez sok volt ma? Lent

Figyelt kérdés

Ma ettem délelőtt 3 kisebb szelet kalácsot,egy kis pogácsát és délben egy nagy tál spagettit.

de ma már nem eszem. ez sok volt egy napra?


2010. nov. 17. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Szia. Szerintem az volt :(
2010. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rosszabbul nem is étkezhetnél... Kizárólag szénhidrátot ettél, abból is a leghitványabbat (finomított cukor + fehérliszt). Semmi értékes tápanyagot nem vittél be, semmi fehérje, semmi zöldség-gyümölcs, semmi tejtermék és mindezt még meg is akarod fejelni azzal, hogy koplalsz holnap reggelig. Esküszöm, rosszabbul nem is csinálhatnád szándékosan sem!
2010. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt sok, de semennyi rost, vitamin, fehérje nem volt benne. Ezekre van szüksége a szervezetnek. Liszt és cukor viszont igen. Ezekre meg nincs.
2010. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Hol van a zöldség? Gyümölcs? Legalább egy almát egyél meg naponta!
2010. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Sokat és rosszul ettél eddig ma, ahogy fentebb is írták. Rossz minőségű tápanyagok, ráadásul indokolatlan elosztásban. De ez nem azt jelenti, hogy nem kell enned a nap hátralévő részében! Ne ezzel akard jóvá tenni! Ha erre rákoplalsz, holnap reggelre (vagy már estére) olyan farkaséhséged lesz, hogy még rosszabbul fogsz enni!


Azt tanácsolom, egyél bátran még ma, de salátát, gyümölcsöt és tejterméket fogyassz. Akkor adtál is a szervezetednek valamit, kiegyensúlyozódik kissé az eddigi szénhidrátbomba, és éhezni sem fogsz. Holnaptól meg majd odafigyelsz, hogy ne szemetet egyél, hanem ételt.


25/N

2010. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha azt írjuk, hogy sok volt, akkor kihányod. Délelőtt teleeszed magad szénhidráttal és déltől már nem eszel semmit. Se hús, se zöldség, se gyümölcs. Szerintem még tolj le egy tábla csokit és egy tortát, hogy tökéletes legyen a nap.
2010. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még ennék ugyanennyit legalább ezek után a helyedben...
2010. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia,ha jól esett akkor nem :) nem szabad ilyen görcsösen fogyózni, amikor diétázik az ember, akkor is legyen boldog,és ne azon törje az eszét, hogy most jaj, mit is ehetek, mennyi kcal van benne, most ha ezt megeszem, meghízok tőle? ..ezt így nem szabad, boldogan és lelkifurdalás nélkül :)
2010. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!