Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 75centi derékbőség nagyon...

75centi derékbőség nagyon sok? 13/L

Figyelt kérdés
Van rajtam egy kis úszógumi,és slszeretném tüntetni.. Azon dolgozom. De akkor a 75centi az sok 13éves létemre?:S :O
2010. nov. 17. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Tudom ajánlani a hullahoppozást. Műanyag karikába homokot töltesz és azzal. Szórakoztató is ráadásul.


:D Amúgy meg karcsúsodsz még bőven, ne aggódj miatta. Nekem is sok volt a derékbőségem, aztán meg hipp, hopp.

60 kg voltam 13 évesen, 16-17 évesen is, és 65 cm-es lett a derekam 7xről. Várj egy kicsit a hormonokra.

2010. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

mostanság nagy divat lett ez a hullahoppozás.. :D

am köszike a választ:))asszem régebről van egy-két hullahopom,majd elkezdem már használni :'D

2010. nov. 17. 15:11
 3/11 bénabéla11 ***** válasza:

amennyire nagy divat, annyira nem ér semmit.:D

de komolyan, nem bunkózásból...

2010. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát picit sok a 75 centi. szerintem tornával, kis súlyzózással , futással többre mész mint a hulahoppal. vagy kezdj el kézilabdázni, kosárlabdázni, vagy valamilyen csapatsportot. ami a lényeg hogy ne nassolj. egyél rendesen de a csokikat, chipseket ilyesmiket felejtsd el. akkor nem lesz gond.
2010. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, lehet, hogy rosszul mérted... Ugyanis a derékbőséget alapból nagyon szorosan kell mérni -legalábbis ha mondjuk megnézed egy modell portfólióját és ott 60 cm-s derékbőség szerepel, azt nem úgy mérik ám, hogy ilyen szép lazán, hanem jó szorosan, hogy ne kapjál szinte levegőt. Ugyanis a "derékbőség" fogalma mint olyan, a varrónőktől származik, akik annak idején azokat a jó kis szoros fűzőket csinálták, amikhez ugye a lehető legszorosabban kellett mérni a derékbőséget. A mellméretet kell lazán mérni, a csípőt passzosan. NAgymamám varrónő, nagynéném pedig artista-modell volt, innen az infó.
2010. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egyet értek 15:21el


a hulahoppozás abszolút nem segít semmit, az egy játék értsétek már meg:D szóval pörgetheted....:S

2010. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
és nem HULLAHOPP hanem HULAHOPP:)
2010. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

testmagasság? testsúly? fénykép?


aztán utána megmondom

2010. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
51kilóvok,és 162centi. Fényképet nemsoká adok.
2010. nov. 18. 18:48
 10/11 anonim ***** válasza:

11-17 18:14 Ezt még nem hallottam:-)

Megleptél vele, mert ruhás oldalakon mindig azt írják, hogy jó lazán kell mérni, na úgy nekem 80:-S Ha meghúzom, akkor 73 xD

De biztos neked van igazad, mert a fűzőmet a mérettábla szerint vettem, és majdnem teljesen össze kell húzzam, hogy ne álljon el, de még így se látványos. Legközelebb tuti kisebbet veszek :-D

2010. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!