Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék vásárolni egy Elite...

Szeretnék vásárolni egy Elite Orbitreck-et. De nemtudom megéri-e? (többi lent)

Figyelt kérdés

Láttam hogy óránként 820 kalória...én ugyan gyerek vagyok...menyi az a 820 kalóra?negyed kiló?:)

Menyire érné meg megvenni?Menyi idő mulva használna,és milyen hatékonyan?


2010. nov. 17. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy órában tuti nem fogsz tudni ennyi kcalt felhasználni, ha folyamatosan sprintelsz (amit úgyse bírnál) egy órán keresztül még talán akkor sem. Negyed kiló mi? Zöldség? Ha zsírra gondolsz akkor az csak 10dkg. Nem éri meg megvenni, mert futni is eltudsz menni, az meg nem kerül semmibe.
2010. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 km/h futás egy 80 kilós embernél kb 1200-1300 kcal-t éget el óránként. Amúgy néztem a reklámját, valószínű, hogy ettől izmos is leszel, meg még óránként 800 kcal-t el is éget. Jó vicc. amúgy 1 kiló zsír az 7000kcal, tehát 820 kcal az kb 11 deka zsír.
2010. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Aha értem :) nem veszem meg azt a gépet...hanem ezt találtam az ujságban:

Home Fitness Gym

DX IRHG01

2010. nov. 17. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképpen égeti a zsebed a pénz vegyél egy futócipőt és 2x1 kg súlyzópárt (ha fiú vagy 5 kg) kezdésnek, aztán hajrá! :)
2010. nov. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!