Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, h minden nap...

Miért van az, h minden nap 100-an kérnek fogyókúrázási tanácsokat, amikor már többszáz kapott választ, elég lenne csak azokat visszaolvasni, nemde?

Figyelt kérdés

a speckó eseteket még megértem, pl ha vki cukorbeteg, v sokáig nem sikerül fogynia, leírja nekünk, h mit hogyan csinál, és segítünk kitalálni, h mi a gond v vmi.


de most az, h 100 kiló vagyok 130 centi, és lusta vagyok más oldalra felmenni, v nem találok olyanokat, mert nem szúrja ki a googleben a szememet a 3 050 000 találat a fogyókúra szóra...ahh, ahhoz mit szóljak?!


2010. nov. 18. 23:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
hogy legyen mit kérdezned
2010. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
mert úgy hívják az oldalt, hogy GYAKORI KÉRDÉSEK. Azaz egy kérdést fel lehet rakni kismilliószor is.
2010. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

23:21-es:

oohhh, nem mondod :D

érdekes, tudtommal egy odalon a GYIK azért van, h ugyanazzal a kérdésekkel ne zaklassák az oldalüzemeltetőt

de most vonatkoztassunk is el ettől.


miért van az, h amikor kiírunk egy kérdést, mindig bejön több link a hasonló kérdésektől, h más már ne kérdezze meg ugyanazt? hmmm,de biztos neked van igazad, és a gyakorikérdések.hu üzemeltetői olyan hülyék, h ellent mondanak ezzel a saját oldaluknak :D

...istenem de hülye vagy te is :D

2010. nov. 18. 23:40
 4/22 anonim ***** válasza:
26%

Te meg egy frusztrált vagy, te szerencsétlen.

A kérdések nem tök egyformák. Ha úgy lenne, ahogy te mondod, akkor a rendszer letiltaná, hogy két egyforma kérdést ne lehessen feltenni, de nem tiltja le... ergo: századszor is megkérdezheted.


A másik ok, amiért mégis felteszik: A régi kérdéseket már nem látják a most gép előtt ülők, maximum azok, akik válaszoltak rá korábban. Tehát mi a megoldás? Feltenni újra a kérdést, hogy az itt ülőknek legyen mivel foglalatoskodniuk (válaszolniuk). Ugye milyen bonyolult erre rájönni?

2010. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
Meg is válaszoltad magadnak a kérdést, mert lusták! Mozogni is, keresni is...
2010. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
31%
unatkozol?
2010. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

wááá...igen, én szerencsétlen olyan frusztrált vagyok, hogyha meglátok még egy hogyan fogyjak le kérdést, ak feldugom a laptopom a hátsómba, és a záróizmommal írok vissza neki, h ezt már 100x kérdezték XD


letiltja a kérdést? egy szót megváltoztat, és a rendszer már újnak kezeli, ezt kár volt leírnod, csak feleslegesen érvelgetsz


az meg akkora baromság, h az itt ülőknek legyen mivel foglalatoskodniuk :D

te itt ülsz fél nap, és már csorgó nyállal várod, h mikor jön egy újabb sablonos hogyan fogyjak le kérdés? nincsen más elfoglaltságod?


23:51-nek csak annyit, h a választ természetesen nem nehéz kitalálni, ez most így átgondolva inkább egy témaindítónak indult ez a kérdés, amikor már a 10. embernek írtam le, h hogyan egyen, mozogjon, lélegezzen, dehát én olyan szerencsétlen vagyok, mivel egész nap itt ülök, és epedezve várom, h egy újabb kérédsre válaszolhassak, és ez tesz teljesen frusztrálttá :D


tehát csak simán a véleményekre vagyok kíváncsi ezzel kapcsolatban.

2010. nov. 19. 00:23
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Én speciel azért mert jobb szeretem ha mások megválaszolják nekem az én saját kérdésemet minthogy nekem kelljen végigrágnom 100 másik valaki kérdésén. ^^ Mondjuk tegyük hozzá, sosem kérdeznék olyan hogy x centi vagyok y kiló, hogy fogyjak le.. Vagy hogy mi legyen holnap az ebéd..
2010. nov. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem azért, mert a saját kérdésére érkezett válaszokat mindenki a sajátjának érzi :) Én is szoktam ezen mosolyogni, hogy minek ennyiszer megkérdezni...:) Lehet, hogy ez egy "első lépés" náluk, hogy kimondom, leírom a problémámat. Igazából nem a megoldást várják a válaszoktól, csak az együttérzést, ami csak nekik szól, és senki másnak....:)
2010. nov. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Talán mert abban reménykednek, hogy van valami új diéta, vagy edzésterv, amiről eddig még nem volt itt szó.

De ha ennyire felhúz ez a téma, akkor ne olvasgasd az ilyen jellegű kérdéseket. Most minek idegesítenéd magad rajta feleslegesen?

2010. nov. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!