Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hogy lehet? HELP?

Ez hogy lehet? HELP?

Figyelt kérdés

Egy ideje tartom a súlyom. Mikor befejeztem a diétám, akkor utána is tovább fogytam (-3kg) és akkor lecsökkentettem a sportot (heti 5 óra aerob, 3-4 torna) kevesebbet tornáztam és mozogtam, most is ennyit csinálok: heti 3 óra aerob, max. 2 torna. Hetente 1szer max 2szer eszek egy-egy szelet csokit, vagy tortát (szülinapozás, vagy ha vki meghív pasi :) )

Így sikerült tartanom, de tegnap nagyon bezabáltam (bnőmnél aludtam buli után, anyuja csomó sütit csinált - 2 félét - csak az én kedvemért, meg pizzás csigát. Megettem egy csomót, meg kólát is ittam, pedig nemszoktam sosem... mindig mentes vizet ivom. Ráadásul tegnapelőtt bulizni is elmentünk ahol 5-6 pohárral csúszott le (tequila, vodkanarancs szal eléggé kcal dús italok) szal attól féltem, hogy hízni fogok :S Erre ma reggel - nagy wc, pisilés után, reggeli előtt, mindig így mérem magam - ráálltam a mérlegre, és kevesebbet mutatott!

De én nem akarok tovább fogyni :( Mert a diéta befejeztével elértem az álomsúlyom, és mikor tovább csökkent még - 3kg al a súlyom, éreztem hogy a gatya, amit az álomsúlyom elérésekor vettem picit lazább lett combba meg hasnál is.

Persze, ilyesmit többet nem fogok csinálni, hogy fehér lisztes dolgokat csak úgy magamba tömök (csak teljes kiőrl. termékeket eszem, heti max. 1-2 alkalommal eszem cukrot, általában szénsavmentes vizet iszom meg édesítő nélküli teát. Nem eszem zsíros dolgokat pl. sült krumpli, rántott hús. Husit csak párolva. Olívaolajjal főzök saját magamra, és pl. a zsírsavak bevitelét natúr - nem sózott - mogyiból, dióból stb. oldom meg.)

Hogy lehetséges hogy tovább fogytam ilyen zaba után??!

17/l


2010. nov. 21. 08:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Ui.: a 90 napos mellékhatásaként írják hogy az ember tovább fogyhat, de én NEM azt a diétát csináltam. Egyszerűen sokat mozogtam - pl. mindenhová sétáltam, meg a mozgások amiketleírtam - meg egyáltalán nem ettem cukrot, estefelé pedig csak proteint ettem zöldségekkel. Sok gyümit zöldséget husit ettem, és csak barnarizst, meg tk kenyeret. Még mindig ugyanezeket eszem nagyjából :)
2010. nov. 21. 08:32
 2/5 anonim ***** válasza:

A diéta nem úgy van hogy ha egyszer bezabálsz akkor attó elhízol. a hízás folyamat, ahogy a fogyás is. fogyni sem fogysz le mert 2 napot diétázól. Mindenhez idö kell. ha most minden nap 2 hétig sokat ennél akkor elkezdenél hízni. ha minden nap diétázol és mozogsz két hétig akkor elkezdesz fogyni.


gondolom a fogyás nem sok sok kiló volt hanem max 1.


rengeteg mindennel fogyhatsz. gondolj bele a forma 1-es pilóták egy egy verseny idején több kilót fogynak pár óra alatt, de ez csak vízveszteség leginkább.


ha nem akarsz tovább fogyni de tartani akarod a súlyodat, akkor alakíts ki egy normál életmódot. vagy is nagyon kevés édes és ahogy írtad egészséges ételek. ha egy egy nap sokat bünözöl akkor tarts másnap kisebb diétát, mozogj továbbra is sokat.

2010. nov. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

gondolom a fogyás nem sok sok kiló volt hanem max 1.


13 kgot adtam le 7 hónap alatt.

Köszi a választ :)

2010. nov. 21. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nem az egész fogyásra gondolt, hanem arra amitől kétségbe estél hogy már nem akarsz fogyni. az 1-2 kg nál nem lehetett több. Ő erre gondolt.
2010. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanulj bioszt.
2010. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!