Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez Sok volt ma? (lent)

Ez Sok volt ma? (lent)

Figyelt kérdés

reggelire ettem 2 virslit mustárral

délelőtt egy müzliszeletet.

ebédre egy szendvicset

és egy kis túrókockás sütit.

és estig csak gyümölcsöt eszek.

ez sok volt?


2010. nov. 24. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés volt, és nincs benne semmi főt kaja! (a virsli nem számít annak)

Miért akar mostanában mindenki éhen halni?

2010. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mennyiségre nem volt kevés (sok sem) és nem is volt diétás. Ettől hízni lehet. A müzli, a szendvics, a süti mind szénhidrát, hízlal. Friss zöldség, fehérje nincs. Nagyon egészségtelen.
2010. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ennek semmi koze a dietahoz,raadasul nem is egeszseges. a virsli sem valami tul jo otlet a muzliszelet sem a szendvics foleg nem a turokockas suti meg aztan vegkepp nem egy jo otlet. a gyumolcsot ajanlom reggeli gyanant,ebedre pl. egy szelet marhahus naturan olivaolajban megsutve egy kis salataval,termeszetesen semmi olaj majonez meg ilyen egeszsegelen kajak,estere pedig egy nagy sohajtas,es 2 liter viz. igy egeszsegesen is ettel,es vitaminban sincs hianyod. termeszetesen ez egy nap,holnapra valami mast de mindig egeszsegesen. ja,es semmi szensavas uditoital.
2010. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz. ez nem diétás étrend ettől nem fogsz fogyni. fogyáshoz kevesebb szénhidrát több fehérje kell. na meg normális kaja (fehér hús,hal, sok zöldség)
2010. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!