Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normálisnak számít? (bővebb...

Ez normálisnak számít? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


15 éves fiú vagyok és 177 cm magas,70kg vagyok.. ez normális?


Rendszeresen focizok, de elég sokat szoktam enni, naponta egy - egy almát,narancsot,mandarint stb.. de sajnos nagyrészt húst,kenyeret stb ..

Az lenne a kérdésem, hogy az a 70kg normális a testmagasságomhoz képest, v. kéne leadni egy keveset?

Ha igen akkor kb. mennyit?


Értelmes válaszokat várok :)


15/F


2010. nov. 30. 18:16
 1/4 Nostro the overlord ***** válasza:

Pont jó súlyba vagy. Én 176 cm magas vagyok és 73kg és helyből pofánrugom azt aki azt mondja kövér vagyok. Amúgy függ a testzsírszázaléktól is, hogy nézel ki de mivel focizol ezért nem lehetsz edzetlen wow huszár. Viszont mi ez a mondat?

"Rendszeresen focizok, de elég sokat szoktam enni, naponta egy - egy almát,narancsot,mandarint stb.. de sajnos nagyrészt húst,kenyeret stb .. " Pont ez az, hogy húst egyél éjjel nappal, a kenyér meg egy fiúnak alap kaja :D

2010. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D köszi a válaszodat! :D


Kövérnek nem tartom magam, de van egy - két olyan haverom, aki 65-67 kb pedig kb 180-182cm magasak :S ezek szerint az nem normális :)

Hát az a baj, hogy nagyon sok húst eszek :D szal kb hús hússal v. kenyérrel :D gyümölcsöt is csak akkor, ha nincs hús :D Akkor ezek szerint normális a cm/kg arányom :)

Köszi a válaszodat! :)

2010. nov. 30. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Sportolsz , fejlődésben vagy még jó hogy sok húst eszel.
2010. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hogy tisztában legyél az ijennel:

magasság-100(a fiuknál)=megfelő testsúly

ami a te esetedben ezt jelenti:

177-100=77 kg

te meg 70 vagy...szerintem ez elég ideális...sőt dobni kéne rá nem fogyni

2010. dec. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!