Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megvan valakinek rajtam kívül...

Megvan valakinek rajtam kívül az Xbox kinect Yourshape Fitness Evolved programja?

Figyelt kérdés
én ma kaptam meg, és elkezdtem vele edzeni. nagyon kemény és biztos hatásos is lesz, ha lenne valaki itt akinek megvan azt fel tudnám venni és tudnánk egymással versenyezni stb.
2010. dec. 1. 13:45
 1/10 anonim válasza:
ez ien újfajta schobert norbi cd???? :D
2010. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nostro the overlord ***** válasza:

Erről tudod mi jutott az eszembe?

http://www.youtube.com/watch?v=60TyBx9Mw9k

2010. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

második :))))))

amúgy ehhez nem kell kontroller és jó messze is van szóval ez a veszély nem áll fenn, de a videó nagyon jóó :)))

2010. dec. 1. 16:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Csak kérdezném hogy milyen a fitnes a kinecttel,mert énis most gondolkodom rajta.
2011. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!Engem is érdekelne,mi is most akarjuk megvenni a ezt a fitness programot,akkor felvehetnél:-)))

Egyébként mióta megvan a kinect 2 hete,-2 kg lement:-)

2011. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Érdekelne,hogy milyen,lehet vele fogyni?
2011. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nekem nagyon bejött a Yourshape, már több hónapja csinálom és változott a testem.szerintem fogyáshoz is ideális mozgás, bár én nem azért vettem mivel nekem nem kell fogynom. de ha hetente 3x 45 percet edz valaki vele és kicsit figyel a kajálásra akkor biztos lesz eredménye fogyásban is.
2011. márc. 18. 15:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is használom kb másfél hónapja,nagyon jó,mindennap nyomom kb 30 percet.Nem tudod hogy lehet online használni?
2011. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
tiszta jópofa játék, demóját toltam :D
2012. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Ha esetleg még figyeli valaki ezt a témát:

Megvettem a Fitness Evolved 2012-t és nincs benne personal training mód. Ez lehetséges? A test scannelése után nem ajánl fel szintfelmérő játékokat és a későbbiekben sem látok sehol ilyen menüpontot, csak a a külön edzéseket (hát, fenék stb)

Mi lehet a baj?

Köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!