Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megnyúlt bőr ellen?

Megnyúlt bőr ellen?

Figyelt kérdés
Sikerült lefogynom 25kg-t de megnyúlt a bőröm és sehogy nem tudom itthoni kondival helyrehozni. Egy barátom mondta, h erre nincs is nagyon megfelelő kondi módszer, és a bőr feszesítő krémet ajánlotta. Lehetséges, hogy az működne? Vagy van más módja is?
2010. dec. 7. 09:25
 1/7 anonim válasza:
Sajna teljesen nem tudsz ilyet rendbe hozni, még drága krémmel sem. Ne dőlj be a reklámoknak, mert csak pénzkidobás. A sport segíthet, hiszen rugalmasabb lesz a bőröd.
2010. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A megnyúlt bőrrel nem sok mindent tudsz kezdeni. Mozgással sem hiszem, h eltüntetheted, krémekkel meg pláne nem. Plasztikai sebészt javasolnék. Nagy mértékű fogyásnál a bőröd annyira megnyúlik, hogy mással nem tudod helyrehozni, sajnos.
2010. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Plasztikára nincs pénz 18 évesen. =/
2010. dec. 7. 11:34
 4/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
Nem igen lehet neki tenni, de még fiatal vagy szóval csak idő kérdése. Nekem 1,5 év alatt teljesen visszahúzódott mindenféle kence nélkül. Akkor én is szintén 18 voltam. Amúgy nézd meg, hogy tényleg-e a bőr az, vagy még van ott egy kis zsír is. Ha van zsír az a jobb, mert akkor folytatni kell a diétát egy kis kihagyás után. Sőt a kihagyásnál akár rá is tömegelhetnél a súlyodra, hogy ne legyél kórosan sovány inkább kicsit izmosabb és szálkásabb
2010. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha 18 éves vagy, akkor magától vissza fog "feszülni"! De mozogj rendszeresen, táplálkozz egészségesen, sok fehérje sok folyadék, ezek gyorsítják az anyagcserét. ha féléven át megtartod azt a súlyodat, akkor majd észre sem lehet venni h kövérebb voltál valamikor úgy visszaáll a bőröd!


DE ne feledd, ha ugyan ezt megcsinálod 35 évesen, akkor már nem valószínű...

2010. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. dec. 7. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi, megkérdezhetem, hogy mivel fogytál le? :)
2011. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!