Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen vitamint szedjek, ha...

Milyen vitamint szedjek, ha diéta miatt kezdett el hullani a hajam? MIt érdemes fogyokúra mellett szedni, hogy ne hulljon?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
c vitamin hiánya is lehet,nincs lyukas fogad?de ha diétázol ez kellene hogy első legyen hogy szedsz vitaminokat.
2010. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem lyukas a fogam és a vérképem is teljesen rendben van.Nincs gyulladásom.De elég lenne a sima C vitamin?
2010. dec. 9. 08:14
 3/12 anonim ***** válasza:
inkább szedjél multivitamint - pl. actival és társi.
2010. dec. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez csak tüneti kezelés lenne. A szervezeted jelzi, hogy amit csinálsz nem jó neki. Ha nem veszed ezt figyelembe, jönnek majd a súlyosabb betegségek, ezt biztosra veheted. Ez csak az első jel. Ezt a problémát c vitaminnal nem lehet megoldani, csak normális, kiegyensúlyozott táplálkozással.


Nem azt mondom, hogy ne fogyókúrázz, hanem hogy másképp kell csinálnod, mert nyilvánvaló, hogy így nem jó. Ha jól csinálnád, egészségesebbnek kéne lenned, a hajadnak meg dúsabbnak, fényesebbnek.

2010. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van pár kifejezetten erre kapható készítmény, bár nem olcsók. De úgy gondolom, hajunkra vigyázni kell nagyon. Nézz utána, milyen vitaminokra van szügsége a hajhagymáknak, és egyél olyan ételeket, amikben ezek benne vannak. Illetve ami nekem bevált: hajmosáskor fejmasszázs. Balzsamozd be a hajad, és csak néhány perc , a vérkeringésnek viszont nagyon jót tesz. Ja, és hordj sapit a hidegben...
2010. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
SupradyF komplett vitamin forrás Napi 1 drrazsé. Van benne vas, kálcium, c vitamin, minden ami a diétával ez pótolható.
2010. dec. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tőlem vettek vért, mivel 3 bőrgyógyásznál jártam, de egyik sem adott használható tanácsot, és kiderült, hogy vashiányom van, úgyhogy a vastabletták, és több vastartalmú étel fogyasztása teljesen helyrehozták a diéta okozta hajhullásomat. Neked nem mutatott ki semmit a vérvétel?
2010. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Látod!

Hiába ugatjuk itt, hogy hogyan kell lefogyni....

Szakembereknek nem hisztek, aztán ha baj van, jön az újabb kérdés, újabb hülye válaszokkal.

Nem írtad ugyan, milyen diéta amit csinálsz, de én így látatlanban borítékolom neked a pajzsmirigy alulműködést.


Egyértelműen a tudatlanságra visszavezethető.

Nehogy felkeress egy szakembert, inkább kérdezd itt a többi hülyét....

2010. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt fikázni kezdesz inkább kérdezz. Voltam már mindeféle vizsgálaton.Pajzsmirigyen is és ot sem találtak semmit. Sem vérvétel, sem fül-orr gége, sem nődoki, sem fogászat.Semmiféle góc nincs.Azért köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 9. 15:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött most már menzeszem sincs nos kajáljál kérlek normálisan én is azon vagyok!
2010. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!