Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasra tornázok heti 4-5-ször...

Hasra tornázok heti 4-5-ször 7,5 percet. Minden alkalommal kell előtte kardio edzést végeznem, ha csak onnan szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 19:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Béres Alexandra edzésprogramjára szoktam tornázni.
2010. dec. 9. 19:34
 2/9 anonim ***** válasza:
még mindig nincs helyi zsírégetés...7,5 perc meg kezdetnek jó, de sokat nem ér
2010. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Helyi zsírégetés????Bocsi de ez mit takar, nem vagyok otthon a témában, most kezdtem el a tornát...:$
2010. dec. 9. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy nem tudsz csak a hasadból fogyni, ha fogysz, akkor mindenhonnan fogysz.
2010. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fogyni nem, de talán izommá tudod alakitani, vagyis lefogsz mindenhonnan, és a hasadra megy az izom amitől szp fesze lesz :D
2010. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy el kell, hogy keserítselek de tényleg nincs helyízsírégetés.

Kockás has titka:diéta,diéta,diéta.

Futás vagy biciklizés segíthet mint kardio.

A hasizom edzés csak az izmot erősíti de felette ott marad a zsír, habár azt se rossz ha erős a hasi rész, mivel jobb tartásod lesz.De a kockás hasra semmi esélyed így.

2010. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Saten ‫҉ ***** válasza:

21:19! Minek írsz ide amikor azt se tudod mit beszélsz? Hogy a retekbe alakulna át a zsír izommá? Erre szokta haxor mondani, hogy egy kiló zsírt locsoljad fehérje turmixal és nézd meg átalakul-e hússá?! A másik ilyen nincs, hogy egyszerre fogy és egyszerre izomtömeget növel. Van az u.n. kezdő hatás de az elhanyagolható... öcsém... Na mindegy.

Itt a válasz: nincs lokális zsírégetés ha fogysz mindenhonnan fogsz. A hasazást meg a torna dvd-t hagyd a fenébe menj el futni vagy szerezz egy szobabiciklit. Viszont szem előtt kell tartanod, hogy ha pocsék az étrended soha sem lesz laposabb a hasad tök mindegy mennyit eddzel.

2010. dec. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
diétázni mindenképp kell és nem ártana kardio vagy aerob edzés is mert napi 7.5 perc az nagyon gyenge... max bemelegítésnek elég. tehát heti 5x 40-60 perc aerob vagy kardio mellé ez a 7 perc plusz diéta és akkor lesz eredménye hosszútávaon. de persze helyi zsírégetés nincs, tehát mindenhonnan fogysz fogyni.
2010. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

satennek


úgy gondoltam hogy mozog, ezért fogyni fog, és mivel mozog, izmosabb lesz tőle.

2010. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!