Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na szóval, az a helyzet hogy...

Na szóval, az a helyzet hogy 12 éves vagyok kb.160 centi és a gáz hogy 63 kiló :$$ jelenleg nem sportolok semmit de már terveztem hogy fogok. Tanácsok?

Figyelt kérdés

van 1 kis gerincferdülésem "úgy befele" emiatt úgy néz ki mintha nagy lenne a seggem :S

(nem mintha semmit nem híznék oda de kicsit hülyén nézek ki)

--szerintem gerinctorna is kelleni fog--


2010. dec. 19. 21:16
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, és MINIMUM 10 kilót szeretnék leadni magamról úgy kb áprilisig! :$$
2010. dec. 19. 21:20
 2/5 anonim ***** válasza:

12 évesen felesleges fogyókúráznod nőni fogsz még...és elfog tűnni az a felesleg ahogy nősz

gyerek vagy még...játssz sokat oda kint hógolyózz,szánkóz és korcsolyázz a haverokkal :) tavasszal meg kezdj el bicózni,görkorizni...

2010. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta. 12 évesen TILOS fogyókúrázni. Én 14 éves koromban fél év alatt 12 kilót fogytam úgy, hogy nem sportoltam, nem diétáztam. Viszont ha gerincferdülésed van, akkor jól teszed, ha tornázol, de inkább a hátadat erősítsd. A fogyókúrát pedig felejtsd el, nőni is fogsz még... majd ha 20 évesen 165 centisen 90 kiló leszel, akkor például elkezdhetsz fogyózni :D
2010. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehogy elkezdj fogyókúrázni ilyen fiatalon! Most van a leginkább szükséged tápanyagokra, hiszen fejlődésben vagy, ha diétáznál, akkor tönkretennéd magadat. A torna szép és jó dolog, de nem kell azt se túlzásba vinni.
2010. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek a válaszokért:)))
2010. dec. 21. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!