Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon éhes vagyok, de már 9...

Nagyon éhes vagyok, de már 9 óra lesz. Mit ehetek ami nem hizlal?

Figyelt kérdés
ehetek narancsot,mandarint,kivit?
2009. jan. 23. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha fogyni szeretnél, mert ezeknek a gyümölcsöknek magas a cukortartalmuk.

Ráadásul a nap végén gyümölcsöt enni annyi, mint a napi kaja tetejére pakolva egész éjjel rothasztani a gyomrodban őket.

Ha nagyon éhes vagy, igyál sok folyadékot, vizet, és egyél meg esetleg egykét paradicsomot, (kevés a cukor benne), mirelit ribizlit, málnát, keverj el egy deci kefirben hozzá egy teáskanál akármilyen pelyhet, ami a gyomrodban megduzzadva elveszi az étvágyadat.

Kitartást!

2009. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

okok :)

köszi a választ

2009. jan. 23. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Első válaszoló: Ezt a ***** honnan szedted?


Válasz: lefekvés előtt 2 órával már ne egyél. Ilyen 6-után nem meg ilyenek mind régről megmaradt össznépi hülyeség.

Lehetőleg ne sok szénhidrátot vigyél be későn. Zöldség, gyümölcs, sovány hús, sovány tejtermék okés.

2009. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Isstenem. Nem, nem én írtam baromságot, van a testnek bioritmusa... Vannak még alaptörvényei is, csak ahhoz kellene egy agysejttől több, hogy ezeket a folyamatokat megértsed pl te.
2009. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Az ételek nagy részét nem két órán át emészted (utolsó előttinek), hanem jóval tovább. A húsokat, állati fehérjéket 8-10 órán át is. Egyél csak lefekvés előtt két órával marhapörköltet bátran! :D Nagyokos.
2009. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Mindig nevetnem kell ezeken a hókuszpókuszokon...

Megeszek napi 600g csirkét, 400g rizst, 100g zabot, 250g zöldséget, plusz gyümölcs és tejtermékek... Ezek szerint estére szét kellene szakadnia a gyomromnak...

Gratulálok!

2009. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igyál egy nagy pohár vizet és feküdj le.:D

Am ehetsz fehérjét, az csak építi majd a tested alvás közben ha nem zsíros, sőt zöldséget is és ne csinálj ebből nagy ügyet, inkább igazítsd úgy h ne legyél éhes ilyenkor.

2009. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!