Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap ehetek halászlét?

Holnap ehetek halászlét?

Figyelt kérdés
Holnap halászlét főzünk, és nem szeretném kihagyni, mert imádom a halat, főleg apáét, ő nagyon finom halászlét főz.Egyébként heti 2x minimum eszek halat(tonhalat szoktam).Ja és persze tészta nélkül enném, mindig tészta nélkül eszem. Lesz torta is, de abból 100%, hogy nem fogok enni. Már elég régóta nem ettem édességet, de kibírom, hogy ne egyek.:)
2011. okt. 8. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Én megengedem :D


hogy haladsz a diétáddal?

A halhús alapvetően jó, a halászlével megmondom őszintén nem vagyok teljesen tisztában de nem gondolom egy olyan horror dolognak ami egyszeri alakalommal sem férne bele.

2011. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én megengedem neked:)

Ha nuku tészta, miért ne? Csak ne három tányérral:)

Főlleg hogy édességet sem ettél..egy kis halászlé szerintem simán belefér:)

2011. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap van, a halászlé finom, egészséges! Örülj, hogy együtt a család, hogy még él az apád, ráadásul főz is, okvetlenül tiszteld meg azzal, hogy eszel a főztjéből! abba sem halsz bele, ha a tortából is eszel, pláne ha azt meg teszem azt anyukád vagy a nagyi sütötte!
2011. okt. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

64%os szívemből szóló volt a válaszod!

Én is azt tanácsolom, egyél nyugodtan, de figyelj a mennyiségre..utána majd kicsit többet mozogsz:)

2011. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:) Akkor eszek egy tányérral.

Még jó, hogy él az apukám, mert még csak 14 éves vagyok.

2011. okt. 9. 12:28
 6/8 anonim válasza:

szia! régi a kérdésed de nem bírtam ki, hogy ne írjak...

Nem tudom, hogy egy 14 éves lány miért kérdezget ilyeneket, hogy ehet-e egy nap halászlét ráadásul tészta nélkül ( én max 1 szelet kenyérrel szoktam ) Nyugodtan eheted, ha éhes vagy pláne, ráadásul fiatal vagy és mindenre szükséged van!! Ha meg nem vagy nagyon tele, és nem eszel minden nap sütit meg csokit simán ehetsz egy kis tortát is :) 15\L

2013. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó régi a kérdés. Azóta elég sokat foglalkoztam az egészséges táplálkozással, fogytam 3 kg-ot, tartom régóta a súlyom, és keményen edzek, formásodtam is, és a halat még mindig imádom, és gyakran is eszek.:) Holnap pedig kénytelen leszek tortát is enni, mert két hete volt a szülinapom, és holnap lesz megünnepelve, a tesóm süt nekem tortát.
2013. nov. 29. 17:50
 8/8 anonim válasza:
Regi kerdes, de nem tudtam megallni: 14 eves vagy, meg jo hogy el az apukad. Ezt nem ejezted ki tul szepen, en 15vagyok, de elhunyt, 13eves koromban. Ne vedd ennyire alapnak..
2016. okt. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!