Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Káposztaleves diéta. Véleménye...

Káposztaleves diéta. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Továbbá 1 kérdésem lenne...hogy édes vagy savanyúkáposzta jobb-e. Tudtommal édes káposztából szokták készíteni, de állítólag a savanyúkáposzta a bennelévõ savak miatt jobban elõsegíti a fogyást.

Köszönöm elõre mindenkinek! :)


2010. dec. 22. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Baromság.

Ha valaki fogyni akar, kevesebbet/egészségesebbet kell enni és sokat mozogni.

Nem káposztalevest zabálni éjjelnappal...

2010. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

kb. 7 kg savanyúkáposztát kéne megegyél ahhoz, hogy a napi fehérjeszükségletedet fedezze.


sok szerencsét hozzá!

2010. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mozognék is mellette persze. De szerintem igazából a szervezettõl is függ...kinek jön be. Én ha nem nagyon eszek fogyok & meg is látszik. Naponta eszek zöldséget, gyümölcsöt, csak még korábbról maradt 1 kis felesleg & azt szeretném eltûntetni :)

De igazából próba szerencse. Köszönöm :D

2010. dec. 22. 21:46
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

ha utána se fogod mérsékelni a kajaadagokat és ugyanúgy fogsz étkezni akkor úgyis visszaszeded akár többet is...

Figyelj, énis fogyózok de én teljes életmód váltással...én cukros üdítő és csoki függő voltam és letettem meg nem ettem semmi zöldséget se....ma már minden máshogy van..szóval ez csak egy tanács, de szerintem felesleges ilyenekhez folyamodni...hidd el régebben én is gondolkoztam mindenféle ehhez hasonló diétán, de nem éri meg szerintem...

ismerősöm tapasztalatai ijesztettek el engem...

Amúgy sok sikert:)

2010. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
de értsétek már meg, hogy egyoldalú fogyókúra nem működik!!!!! hosszútávon semmiképp, mert nézzünk szembe a ténnyel ezt nem fogod sokáig csinálni. max 2 hét de szerintem akkor már olyan hányingered lesz a káposztától hogy rá sem bírsz nézni. tehát tegyük fel két hétig ezen élsz , és leadsz mondjuk 6 kg-ot
2010. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
bocs előző vagyok csak véletlenül elküldtem..tehát leadsz mondjuk 6kg-ot , oké és utána? mivel elkezdessz normálisan enni, a kiéheztetett tested pedig minden egyes grammhoz ragaszkodni és raktározni. tehát a következő 2 hétben vissza is szeded az összes leadott kg-ot, vagy ha nem is az összeset és örülsz mint majom a farkának akkor jön a rideg valóság és ha leméreted a testzsírod akkor látni fogod hogy bizony az meg nőtt. tehát ez ilyen kúrák zsírfelszedésre jók másra nem. kérdezz meg egy dietetikust vagy egy másik szakembert. ez a jójó effektus.
2010. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

"De szerintem igazából a szervezettõl is függ...kinek jön be."


Igen, csak tudod ez nem attól függ, hogy te mit gondolsz. Hiheted a gravitációról is, hogy nincs, ha kiugrasz a 8.-ról szétloccsansz és kész. Én is hihetem sík hülyeként, hogy önthetek nyugodtan az autómba sz@rt benzin helyett, mert igazából ez autófüggő, mert baromira nem az és kész.

Nem a hitedtől függ, hanem a tényektől. Ha ember vagy, akkor vannak izmaid, amiknek fehérjére van szüksége, ami a káposztában nincs. Ha nincs fehérjebevitel, akkor a szervezet automatikusan a meglévő izmokból vonja el a glikogént, és azt használja fel energia gyanánt, nem a zsírt ami rajtad van. Ezért van az, hogy az idióta fogyókúrákat követők lefogynak 5-10 kilót, örülnek, mint majom a farkának, közben meg úgy néznek ki utána, mint egy telesz@rt zokni, mert a zsír maradt, az izmok meg összecsoffadtak, plusz még a vízháztartás is apadt.

De hát mindegy, végül is nem a tükör számít ugye, hanem, hogy mit mutat a mérleg!!!

2010. dec. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
végig csináltam és egy deka se ment le rólam. elég kiábrándító volt. A leves azért finom volt
2010. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy msáoknál hogyan mûködik, de én könnyebben fogyok mint hízok. & ha lefogyok akkor meg is látszik rajtam(nem azért mondom mert kiakarom magam magyarázni, hanem mert már volt ilyen). Tehát ha hízok persze meglátszik, de ha fogyok, akkor rajtam a bõr sem marad olyan megnyúlt mint másoknál. Különben ha nálam is így mûködne mint másoknál, akkor biztos nem kezdenék ebbe bele. Az én körömben pedig több embernek is bevélt & nekem is ezt tanácsolták. & nem zabálnék éjjel-nappal káposztalevest, hanem kezdõlökésnek kellene & utána normális étrendre térnék át, pluszba edzenék is. Ennyi eszem csak van! :)
2010. dec. 23. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!