Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Káposztaleves diéta! Tapasztal...

Káposztaleves diéta! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam már hogy sok embernek sikerült vele lefogyni.Tényleg hatásos?Megéri elkezdeni?Tapasztalatok?
2009. máj. 5. 04:48
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Nagy marhaság, mivel nem fogysz tőle zsírból, csak kif*sod még a lelkedet is, ettől, meg a vízveszteségtől van kilóban mérhető fogyás.
2009. máj. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
á t v e r é s
2009. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
nem viszel be fehérjét és nagyrészt az izmaidat bontod le nem a zsírt. Egyszerű általános iskolai biológia...
2009. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Mi megfőztük de se mi se a kutya nem bírta megenni.

Lehet mi főzünk túl jól, de nem ehhez vagyok szokva. Nem vagyok kényes, de sokadik nekifutásra sem bírtam megenni.

Soha többet.

2009. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem működött, 10 nap alatt 7 kg! DE! Az előttem szólókhoz csatlakozom!!!! Víz fogyás, utánna normálisan ettem, és vissza is híztam!!!! Ment a hasam, állandóan pisiltem!Azon kívül nem tudom hogy tudtam megenni tíz napig!!! Egyszer újra megfőztem, de hánytam, amikor megéreztem a szagát!!! WC-ben landolt!!! Ennek már jó 10 éve!!! SOHA TÖBBET!!!
2009. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne csináld. eddig senkit nem hallottam, aki 1 hétnél tovább bírta volna. aztán meg legalább a duplája jön vissza!
2009. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!