Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljesen bepánikoltam emberek!...

Teljesen bepánikoltam emberek! Egy KÖZEPES MÉRETŰ isler hány kalória?

Figyelt kérdés
egy cukrázdában ettem, nem volt túl nagy, de azért nem is mini. mondjuk mint egy bögre, de nem biztos. nagyonfélek!!!!!!!!!!!!!!!!!!mit csináljak??????? annyi minden van a neten hogy ilyen meg olyan durván sok kcal van benne......:SSSSSSSs
2010. dec. 25. 16:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Fúúúúúúúúú neked véged:))ne aggódj amúgy egy isler miatt,,,pici liszt, lekvár, pici csoki..én egy tál somlóit, egy rúd bejglit, kb húsz kókuszkockát, tíz grízes mézest és egy raklap mézeskalácsot toltam be két nap alatt, norm.testalkatom van, de hízásra hajlamos vagyok, de nem érdekel mennyi a cucc benne, jól esett, ne parázz!!!
2010. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
óóójajj! most mi lesz? megettél egy ishlert! jobban tennéd ha most tartanál egy hetes léböjtkúrát, sőt ne is egyél egy hétig inkább még folyadékot se, mert egy nyamvadt ishlerben annyi kalória van, hogy holnap már gurulni fogsz... isssstenem...-.-
2010. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Isler

90 g

Kellemes, omlós sütemény.


Tápanyag érték 100 g termékre:

KJ: 1737,78

Kcal: 417,13

Fehérje: 4,49 g

Zsír: 21,33 g

Szénhidrát: 53,78 g

Összetétel: búzaliszt, só, cukor, margarin, tejpor, tojáspor, sütőpor, barackíz, étcsoládé

Allergén: búzaliszt, tej, tojás

Ajánlott, mint étel: mindenkinek


Nyugalom semmi bajod nem lesz tőle!!!!!

2010. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%
kérlekszépen én meg ma 3 adag somlóit, fél rúd bejglit ettem, és most még szaloncukrozom.. fuuuh, tragédia basszus :D szánalmas vagy
2010. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak akik hasznosan válaszoltak!
2010. dec. 25. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!