Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le február 14....

Hogy fogyjak le február 14. -re a hasamról, karomról és a hátamról?

Figyelt kérdés
160cm vok és 57kg. 17éves vagyok.. annyira sok felesleg nincs rajtam deazért van.. a negyedét vagy a felét letudnám adni az már jó lenne. :D:D
2009. jan. 24. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ússzál amennyit csak tudsz:)
2009. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt nézd meg: [link]

én is majd most akarom kipróbálni:)

2009. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az almanappal kapcsolatban...

"Három almanap alatt 4 kg-ot fogytam."


Ez a 4 kg valószínűleg nem volt más csak a testben lévő víz, folyadék és egyebek! Tehát az illető nem fogyott semmit sem a zsírból!


Kérdezz meg egy dietetikust vagy edzőt, meg fogja erősíteni amit mondtam!


Sztem jobb módszer, ha tényleg inkább úszol! Az tűnik erre a legjobb módszernek! Mindenhol megmozgat!

2009. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ami az almanapost illeti, ő is erre gondolt, amit az előző válaszoló írt...

Részben csatlakozom az előttem írókhoz. Az úszás a lehető legharmonikusabb mozgáslehetőség. Minden izmot megmozgat, anélkül, hogy túlságosan megterhelné az ízületeket, ami a túlsúlyosoknál nagyon lényeges szempont. (Nálad ez nem áll fent.) Egy dolog viszont szinte mindenkinél igaz, akit csak megkérdeztem (még régebben) erről: nagyon jó étvágycsináló! Tehát mindenképp ügyelj rá, hogy egy-egy jól sikerül edzés után ellent tudj állni a kísértésnek!

A sikerhez nagy segítség lehet valamiféle diéta, de semmiképp sem drasztikus. Mivel Te konkrét alakítandó testrészeket jelöltél meg, célirányos klasszikus tornagyakorlatok is jót tennének. Ezek közül a hát szerintem a legnehezebb ügy. Ja, és, ha már sikert értél el, a többletmozgást semmiképp se hagyd abba! Sok sikert!

2009. jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelő nagyon ügyes:)

Ha megéhezel úszás után, akkor nyugodtan ehetsz egy kis sajtot (minőségit, legjobb a camambert) vagy salátát.

Igyál mellé rostos gyümölcslevet (lehetőleg frissen facsartat). Tudod: éhezve nem lehet fogyni:)

2009. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hátamról nekem súlyzó segített leszedni a hájat. Egyik lábbal előre lépsz, rátámaszkodsz, hogy a törzsed a hátul kinyújtott lábad folytatása legyen. Aztán a súlyzót leengeded és hajlított karral felhúzod. Mindig más-más magasságba engedem, így nem olyan uncsi a gyakorlat. Nekem 8 nap alatt elmúlt tőle az a ronda hájréteg, ami a melltartó fölött szokott kibuggyanni :)

Sok sikert!

2009. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!