Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap megeszem fél...

Ha minden nap megeszem fél tábla csokit, az teljesen szétszedi a fogyókúrámat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy szedi szét.
2010. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szedi szét. De fogyni sem fogsz, az biztos :))
2010. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. A cukor emeli az inzulinszinted -> fél óra múlva éhes leszel ismét -> többet eszel -> több energia = hízás (kivéve ha lemozgod!)

2. 1 tábla csoki (nekem most milka van itthon, azt tudom megnézni) 100 gos és 560 ill. 580 kcal (attól függ milyen fajtát nézek) Ennek a fele 280 kcal körül van. Na, ha mondjuk minden nap elmész kocogni & korizni, úszni, és lemozogsz 280 kcalt, ill. nem eszel többet (az 1. pontban említetteknél) akkor SEMMI BAJ nem lesz, de tudd, hogy fogyni nem igen fogsz, csak súlyt tartani.


Ha édességre vágysz, egyél mézet gyümivel, vagy igyál banánturmixot (elég édes a banán amúgy is).

Ha mégis csoki, akkor NE fél táblával, hanem 1-2 kocka fogyi alatt is simán belefér :) (sztem az alig 50 kcal) és lehetőleg étcsoki.

2010. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amúgy a banánnal elég nagy a glikémiás indexe, igen gyorsan megemeli a vércukor szintet, szinte ugyanott vagy. csak ebben még vitaminok is vannak.
2010. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem túl okos dolog diéta idején... Esetleg csökkenthetnéd heti három ilyen alkalomra, vagy kitalálhatnál helyette valamilyen cukormentes, vagy alacsony energiatartalmú kakaós édességet, ha az hiányzik neked.
2010. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de ha sport előtt ne egyél banánt. én nagyon rosszul jártam vele, mert tegnap majdnem elájultam sport közben. Amúgy a csoki legyen mindenképp ét, de ne egyél meg egy fél táblát azért fogyókúra a fogyókúra max 4 kockát :)
2010. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem ha mindennap megeszel fél tábla csokit, az nem fogyókúra
2010. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Napi fél tábla csoki a szervezeted szedi szét, ami rosszabb...
2010. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Inkább egy sort egyél naponta, sokszor az is elég. :) Én azt szoktam csinálni, hogy egy kis darabot leharapok belőle, és elszopogatom. Így kvázi "becsapom" az agyamat, van, hogy egy sor eltart 10 percig, és sokkal könnyebb így leállni. (:
2010. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!