Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Paleo étrendet követ valaki?

Paleo étrendet követ valaki?

Figyelt kérdés

Nem véleményeket szeretnék hallani magáról az étrendről, mert kétségeim nekem is vannak. Arra lennék kíváncsi, hogy egy szénhidráthoz szokott szervezet hogyan viseli az átállást?

nagyon rossz?

Még a pékáruk elhagyása csak hagyján, de hogy se burgonya, se rizs, hááát, azt nem tudom, hogy bírnám.

Tapasztalattal rendelkezők válaszát várom.

Ja és hogy megéri-e?


2010. dec. 28. 16:57
 1/2 anonim válasza:

Az ilyen szervezet úgy viseli az átállást, hogy először kiürülnek belőle a méreganyagok (mint az említett szénhidrát) és látható súlycsökkenés következik be/eltűnik a fölösleg. Valószínűleg ezért tehetted te is be a fogyókúrák kategóriába, ám ez mégsem az. Ha valóban átállsz a paleo táplálkozási módra, a kezdeti fogyás után ugyanúgy meghízhatsz.

Tapasztalatból mondom, hogy a szervezeted átalakul, de semmi kellemetlen nincs ebben. Egyrészt felgyorsul az anyagcseréd, a leheleted kellemes lesz, a bőröd puhább, javul a közérzeted (amióta csinálom nincs fejfájásom; nem vagyok fáradt) és bármilyen kórokozóval is találkozol, az immunrendszered úgy felerősödik, hogy soha nem betegszel le.

Egyértelműen megéri.

Ajánlom szíves figyelmedbe Szendi Gábor Paleolit táplálkozás című könyvét!

2011. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2011. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!