Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amióta "fogyókúrázom" nincs...

Amióta "fogyókúrázom" nincs étvágyam. Miért?

Figyelt kérdés

2 hónapja csinálom. Életmódot váltottam.

Elkezdtem sportolni. Kevesebbet ettem eleinte, délig szénhidrátokat, este fehérje..

Most viszont már kb 1 hete semmi étvágyam.. Egy napi kajám kb így néz ki: reggel müzli vagy bármi (szerintem reggelire bármit lehet, nem?), délbe egy tányér leves.


Félek, hogy ha visszajön az étvágyam, rengeteg kg vissza fog jönni :S


2010. dec. 28. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Összeszűkült a gyomrod szerintem.

Napi 5x-i étkezés ajánlott.

Ne koplalj, ésszel!

2010. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De előtte nem is koplaltam, próbáltam 4-5x enni, kevesebbet (a régebbi adagoknál..)

De most szinte ha megérzem a kaja szagát, hányingerem lesz, semmit se kívánok... :(

2010. dec. 28. 19:45
 3/11 anonim ***** válasza:

szia!

Velem ugyanez volt.. egyszer ettem egy rendeset, ki is hánytam mindent, pedig nem akartam:S összeszűkült a gyomrom.

abba hagytam a fogyókúrát. akkor kezdtem el visszahízni amikor "ráálltam" a pirítós kenyérre (imáááddom:)) napi 6-8szelet kenyér mellett visszahíztam 4ből 2kg-ot most karácsonykor még 1et.

( nyáron fogyóztam )

2010. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, én nem nagyon pár hónapig akarom ezt csinálni, hanem még elég sokáig.. (100 kg vagyok..)
2010. dec. 28. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Istenem, bár nekem menne el az étvágyam! De nem akar, pedig diétázom már 3 hónapja.
2010. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát, én annyira nem örülök neki, mert ha visszajön az étvágyam, 50 kg-t fogok hízni :|
2010. dec. 28. 20:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Képzeld én is ugyanígy vagyok most! Két hónapja fogyókúrázom és kb. 3-4 napja nem kívánom a kaját reggel eszek valamit és utána meg csak 4 körül és akkor se nagyon! Tegnap is reggel ettem vajas kenyeret paprikával és utána fél 5 kor 3 főtt tojást és alig tudtam megenni! És gondolkodtam kicsit tegnap este és úgy döntöttem, hogy ma többet fogok enni hisz ha ilyen keveset eszek akkor tuti hogy vissza fog jönni ha abba hagyom! És ma délben ettem 3 virslit+2 szelet tk kenyeret utána 2 és 3 óra között folyamatosan rágcsáltam puffasztott rizst és fél 5-kor megettem megint 3 virslit+2 szelet tk kenyeret és most sokkal nagyobb a hasam! Amikor átmentem a mamához eddig mindig mondta, hogy milyen kicsi már a hasam és ma azt kérdezte, hogy mennyit ettem, mert nagyobb a hasam mint tegnap! És most teljesen elvagyok keseredve már kb. 1 órája csak erre tudok gondolni! Nem tudom, hogy mit csináljak, mert ha most megint keveset eszek, de utána kicsit többet akkor megint nagy lesz a hasam! Viszont ha most megpróbálok többet enni, mint pl. ma akkor lehet, hogy hízni fogok!:S :(

Teljesen tanácstalan vagyok! Bocsi, hogy ezt ide írtam!

2010. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Képzeld én is ugyanígy vagyok most! Két hónapja fogyókúrázom és kb. 3-4 napja nem kívánom a kaját reggel eszek valamit és utána meg csak 4 körül és akkor se nagyon! Tegnap is reggel ettem vajas kenyeret paprikával és utána fél 5 kor 3 főtt tojást és alig tudtam megenni! És gondolkodtam kicsit tegnap este és úgy döntöttem, hogy ma többet fogok enni hisz ha ilyen keveset eszek akkor tuti hogy vissza fog jönni ha abba hagyom! És ma délben ettem 3 virslit+2 szelet tk kenyeret utána 2 és 3 óra között folyamatosan rágcsáltam puffasztott rizst és fél 5-kor megettem megint 3 virslit+2 szelet tk kenyeret és most sokkal nagyobb a hasam! Amikor átmentem a mamához eddig mindig mondta, hogy milyen kicsi már a hasam és ma azt kérdezte, hogy mennyit ettem, mert nagyobb a hasam mint tegnap! És most teljesen elvagyok keseredve már kb. 1 órája csak erre tudok gondolni! Nem tudom, hogy mit csináljak, mert ha most megint keveset eszek, de utána kicsit többet akkor megint nagy lesz a hasam! Viszont ha most megpróbálok többet enni, mint pl. ma akkor lehet, hogy hízni fogok!:S :(

Teljesen tanácstalan vagyok! Bocsi, hogy ezt ide írtam, de nem tudom mit csináljak és hátha ti tudtok nekem tanácsot adni!

2010. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy 2x küldtem el csak lefagyott a gépem és nem vettem észre, hogy már egyszer elküldte:s
2010. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Semmi baj :)

Dec. elején megfogadtam, hogy karácsonykor eszek többet is, nem fog lelkiismeret-furdalásom lenni.. Erre délben a haltól szinte elhánytam magam, ettem 1 szelet kenyeret 2 szelet párizsival.. :S

2010. dec. 28. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!