Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugyanúgy hízlal, és egészségte...

Ugyanúgy hízlal, és egészségtelen, vagy sem?

Figyelt kérdés

Az ilyen aszalt, szárított gyümölcsökből készített édességek (banán chips, csokiba mártott szárított alma, ananász chips, stb) ugyanolyan egészség meg diéta szempontjából, mintha rendes édességet (különböző csokik, cukorkák, hasonlók) ennénk?

(Egyiket sem tömöm 2 pofára, csak úgy érdekel, mert különböző véleményeket olvastam.)


2010. dec. 30. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
több bennük a kcal, mintha nyersen ennéd... a csokibamárottat nem ajánlom, mert ennyi erővel csokit is ehetnél...de monjuk az almaszirom még belefér... én ha édesre vágyom almaszirmot eszem vaniliás Activiával nagyon finom, mert tökjó ropogós az alma és krémes a joghurt :)
2010. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A csokis dologban elméletileg igazad van, és én is ezt gondoltam, viszont kevesebb(!!!) benne a kcal, mint a natúr almasziromban, ezt nem értettem én sem...


Amúgy édes gyanánt általában banánturmixot iszom:-D (Tudom, hogy abban is sok van, de azért mégse olyan, mintha.)

2010. dec. 30. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszer vettem gyümölcschipset, meg zöldségchipset, gondoltam, megkóstolom. Finom volt, csak akkor támadt kínomban nevethetnékem, mikor megláttam rajta a kcal-t... Nem volt kevésbé hízlaló, mint a burgonyachips. Nem emlékszem a márkára, lehet, hogy van olyan, ami ennél lightosabb, de ez engem eléggé meggyőzött arról, hogy nem érdemes rá egy kosár pénzt kiadni.

Másnap szeleteltem Granny Smith almát, és olaj nélkül megsütöttem, finom volt, de nem annyira, mint a nyers alma.

Ami viszont isteni: olaj nélkül sült petrezselyem... óanyám.

2010. dec. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

xD na a petrezselyem az, amit én személy szerint soha, semmilyen formában nem lennék hajlandó megenni:-D

A sült almát viszont lehet, h kipróbálom:-)

2010. dec. 31. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok:

kevesebb a csokisban a kcal mint a csokinélküliben?? én nem igy olvastam... A TESCO-ban kaphatóban(nemtom a nevét) sokkal több a csokisban a kcal...

petrezselyem csak simán serpenyőben?? érdekesen hangzik... :Plehet, hogy kipróbálom... :)

2010. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tesco-sban nem tudom, én a Reálban néztem:-D
2010. dec. 31. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!