Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy normálisabb...

Mit csináljak hogy normálisabb alakom legyen? Mivel lehet segíteni rajta? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Borzasztó alakom van,olyan semmilyen,nagyon nagyon utálom,mit tegyek? segítsetek kérlek!


2010. dec. 31. 00:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

semmi probléma az alakoddal!

18F

2010. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Most tényleg nem értem, mivel van bajod...

Vagy Te is csak megerősítés miatt raktad fel a képeket?

2010. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az a bajom vele hogy nincs semmi formám,aránytalannak is érzem.
2010. dec. 31. 00:32
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Te jo isten?Megis mi a bajod az alakoddal,szep hosszu labak,vekony derek,lapos has.Megcsak azt sem lehet a problemad h folosleg van rajtad,mert nincs.Maximum egy kicsi izmot kellene felszedned,hasfalra,meg combra,na de ez mar csak tokeletesites kerdese.Enelkul is csinos tested van,en orulnek neki ha ilyen szep lapos hasam lenne mint neked,sajnos nincs barmennyire is kuzdok erte.)-: 26/l
2010. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
ja es nem aranytalan egyaltalan legalabbis az amit a kepen latunk,a feneked ugye nem latszik,de gondolom az sem lehet gazos,a labakrol itelve.Ugyhogy ne beszeld be magadnak a butasagot h aranytalan meg ilyesmi.
2010. dec. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
ne rinyálj, mások itt örülnének, ha ilyen szép alakjuk lenne;)
2010. dec. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%

Nos figyelj csajszi...én általában hüyleségeket szoktam írkálni a kérdésekre mert vicces tud lenni de nked most komoylan írnék ha nem haragszol meg érte:)

1 részt sztem semmi baj az alakodal nagoyn szexi vagy...sok csaj irigykedne rád az tuti....nah aztán....ha mégis úgyvagy vele...hogy alakítani akarod...van egy gyakorlat...ami a combor és a segget formázza...úgy hívják "Kitörés" ennek annyi a lényege hogy 2db egykezes súllyal a kezedben járkálsz és minden lépésnél úgymond..beletérdelsz hogy a hátsó lábad kinyúljon teljesen az első pedig a térdhajlkatodnál derékszöget zárjon. itt egy link erről..bár ez egyhelyben van,...jobb ha közben léphedsz is így.

[link]

Remélem tudtam segíteni:) és ne aggódj..tényleg nincs sztem se semmi baj az alakoddal :)

2010. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
köszönöm bár én még mindig nem tudom mi a jó az alakomban...a linkért is nagyon hálás vagyok.
2010. dec. 31. 00:54
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem nagyon világos,hogy nálad mi számít normális alaknak.

Kicsit vékonyabb fiatal lány tested van.Semmi borzasztó nincs benne.

Ha formásabb szeretnél lenni,akkor sportolj,ugyanis az izmoktól lesz formás valaki.Itt egy edzésterv.

[link]

Ha abból indolok ki ami nekem tetszik,akkor fel kellene szedned 5-6 kiló izmot,majd a testzsírból leadni 5-10%ot.

2010. dec. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nincs baj az alakoddal. Kicsit formásítsd a lábaidat, feneked. Szerintem jobban is fogod magad érezni. Nekem is ilyen az alkatom, de amióta csinálom azokat a kitöréseket, és tornázok azóta sokkal jobb.
2010. dec. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!