Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetnék modell?...

Szerintetek lehetnék modell? A többi lenn (:

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok(163cm) tavaly óta 15kilót adtam le (63-ról 48-ra).

És most, hogy így soványabb vagyok elkezdett érdekelni a modellkedés, csak nem tudom jó lenne e a súlyom erre a célra, meg hol lenne érdemes elkezdeni, mennyibe kerülne:S


Véleményeket kérek:$


2011. jan. 1. 01:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
"Megorultek" Neked, Gratulalok, de majd csak akkor orulj Te is, mikor jonnek be a munkak.
2011. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Gondolom ügynöksége válogatja, de pár napja dobtak ki egy 174 cm-es csaj ismerősömet, aki mellesleg szerintem irtó vékony, azzal a dumával, hogy kicsi és kövér.
2011. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kb. 75.000 Ft alaptőke kell hozzá, abból csináltatsz portfóliót, és azt Pesten érdemes ügynökségekhez vinni. Remélem segítettem, többet sajnos nem tudok.
2011. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

gyerekek...

min 173 cm magas, vékony testalkatú lányokat keresnek, akiknek a csípőjük nem szélesebb mint 90 centi! (a ruhák miatt, meg mert ezt preferálják a divatcégek) az arca arányos, szimmetrikus legyen, a bőrszín hajszín teljesen mindegy, bár a vörös hajú, világos bőrű modellekből van a legkevesebb, őket keresik, ill hamarabb kapnak munkát.

jelentkezni elég neten keresztül, keresni kell egy modellügynökséget, aztán annyi, ők majd eldöntik, hogy a beküldött 2 kép alapján szeretnének -e tovább foglalkozni a jelentkezővel vagy sem. Ha a személyes találkozón is túljutott a jelentkező, ahol készítenek róla kb 50 képet, és ezek alapján döntenek hogy felkérnek -e 1 fotóst vagy sem hogy készítsen egy következő próbafotó-sorozatot (ez minden esetben az ügynökségen keresztül történik az ára kb 45 és 70.000 Ft között van, és ezután ismét döntenek.

a profi modellszakmában nem tesznek különbséget foto-modell és kifutómodell között! (minél több és frissebb kép van a "könyvben" annál könnyebben, hamarabb kap kifutón, kampányokban stb. munkát a modell


Kedves kérdező! nem ismerem az adataidat, remélem segítettem!

2011. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
az hogy 48 kg vagy az nem jelenti azt hogy modell alkat is. es alacsony is vagy tehat kifutora tuti nem kerulsz. viszont ha annyira erdekel a tema menj be egy ugynokseghez ok megmondjak van e eselyed.
2011. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon alacsony vagy és terhes.
2011. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ne a súlyodon aggódj, hanem a magasságodon. 10 centivel magasabbnak kéne lenned.
2011. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem hagyd ezt a modell dolgot. Én 164,5 cm vagyok és általában 52-53 kg. Nem ingadozom, de bizony az ideális súlyunk kb. 52 kg körül van.

A 48 picit kevés, de szerintem nem vészes. 50 kilóval lennél tökéletes.

Sajnos csak fotómodell lehetsz, de még nőhetsz pár centit, de nem hiszem, hogy leszel 170 cm.

Tényleg 173 cm a min. magasság a kifutóra +jó test, érdekes arc.

85-89/60-62/85-89.+173 cm, max 55 kg.

2011. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
1. válaszoló vagyok küldj priviben légyszi képet, nem jó az msnem :( :)
2011. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

163 centivel felejtő a dolog

illetve mi az hogy mennyibe kerülne? A modellek nem fizetnek azért hogy modell lehessen ez ugyan olyan munka mint bármi más nem fizetek azért hogy dolgozzak de lehet hogy tévhitben élsz mert vannak olyan buta gyerekek akik 300ezer forintért modell iskolába járnak és van róluk egy portfólió na ez átverés.

2011. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!