Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megállapítani,...

Hogyan tudom megállapítani, hogy szükségem van-e a beöntésre vagy csak zsíros a hasam (alul)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem értem az összefüggést. Mi köze a beöntésnek a has méretéhez?

Csak meg tudod állapítani, hogy zsír van a hasadon. Ha így meg tudod fogni, azt jelenti, hogy zsíros.

[link]

2011. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát igen,zsíros.Viszont akkor nem segíthetne a beöntés?Vagy felesleges?


Most valahogy így néz ki a problémás rész:

[link]

[link]


Ja és itt van egy 50kg-os lány is,aki meg tudja magának fogni a zsírt ...

[link]

Ez ellene is lehet tenni valamit?Felülés,aerob mozgás??

Szerintetek ez a lány csak koplalással fogyott le,azért maradt ilyen a hasa, hogy meg tudja fogni a zsírt?

2011. jan. 1. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
És szerinted egy beöntéstől eltűnne a háj(vagy rendszeresen gondoltad)? Szerintem a sporttal többre mennél. Sok sikert.
2011. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A csaj valószínűleg meg sem mozdult vagy alapból nagyon vékony és mellette zabált. Olyankor szokott valamennyi zsír a hasfalra rakódni.


A beöntés ezen nem fog segíteni, mert az csak a beleket tisztítja ki. A zsír nem fog eltűnni, max. laposabb lesz a hasad pár napig vagy egy hétig.


Oda kell figyelned az étkezésre. Kevesebb sót fogyasztani, a zsíros, cukros ételeket kerülni. Fehér kenyér helyett teljes kiőrlésűt választani. Kevesebb tésztát, rizst enni. Mellette persze nem árt ha mozogsz. Bármi jó, amit szívesen csinálsz. Bicaj, futás, lépcsőzés, tánc. Mellette tornázhatsz pl- rubint réka dvd-ire. Ezekben a dvdkben vannak gyakorlatok külön hasra, combra, fenékre.


Kb.70%ban számít az étkezés, 30%ban a mozgás.

2011. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez valami külföldi pro ana oldalról van?? szerintem ott a bőrt fogja bár lehet rosszul látom :S tudnád linkelni az oldalt?
2011. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az elmúlt 3 napban voltál wc-n, akkor nem kell. Ha nem voltál, fordulj orvoshoz. Ennyi.
2011. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg érthetetlen az összefüggés.Ha beöntést csináltatsz,akkor kisebb az esély a vastagbél rákra,valamint anál közben nem ér kellemetlen meglepetés.De a fogyáshoz nincs köze.

Azt meg ha a tükörből nem tudod megállapítani,hogy van-e rajtad fölösleg,akkor méress testzsír százalékot.Ha nő vagy akkor 22% fölé nem érdemes menni.30% fölött meg már egészségtelen is.

2011. jan. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!