Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb. milyen gyorsan tudnék...

Kb. milyen gyorsan tudnék lefogyni 10 kilót? ( többi lent)

Figyelt kérdés

95 kg vagyok és 190 cm magas. Szeretnék 10 kilót fogyni.

Heti ötször kosárlabdázok csak a diétával van baj.

Mit gondoltok ?


2011. jan. 2. 02:45
 1/3 anonim válasza:
mondjuk szerintem nincs bajod a súlyoddal, de este nem szabad enni és kevesebbet kell enned... ha mozogsz akkor menni fog
2011. jan. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző: nincs baj a súlyával??!! De igenis van, kivéve ha ez nem mind izom rajta...

kedves kérdező! mivel nincs kép, magad látod mennyire vagy izmos, ill. mennyi zsírréteg van rajtad és te látod mennyit kéne leadnod. 10 kg fogyás sztem optimális.

Általában diéta elején több kg is gyorsan lemehet a vízveszteség miatt (heti 3-4 kg is akár) aztán később kezdi el a szervezeted a zsírt bontani, ekkor lelassul heti 1-1,5 kg-ra. De mivel nagy a súlyfelesleges ezért heti 1,5 kg garantált, sztem, ha sokat mozogsz és egészségesen eszel.

2011. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

Elkezdem a diétát:)

2011. jan. 2. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!