Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék? (infók lent. )

Hogy fogyhatnék? (infók lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

165 cm magas (lány) vagyok, alapból van egy kis túlsúlyom de most az ünnepek alatt 67 kg-ra híztam (általában 63-64 kg szoktam lenni). Szerintetek, hogy tudnám ezt minnél gyorsabban leadni??? (Nem csak azt amit az ünnepek alatt szedtem föl..)

Egyik barátom javasolta, hogy igyak nagyon sok vizet az segíthet. Ez tényleg jó vagy nem sok értelme van???

Előre is köszi a tanácsokat! :)


2011. jan. 2. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

a megfelelő mennyiségű folyadék (általában 1,5-2 liter) elengedhetetlen a fogyáshoz, ám önmagában semmit sem ér.

életmódot kell váltani, kerülni a fehér lisztből és finomított cukorból készült dolgokat, vagy minimalizálni kell a mennyiségét, és a nap kezdeti szakaszában enni.

és ehhez még 2-3 naponta nem árt kicsit átmozgatni magad (egy kis kocogás, vagy gyors séta, vagy kirándulás a hegyekbe... mindegy, csak ne kényszer legyen)

2011. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!igen a vízivás az jó,mert eltelít és nem vagy éhes.én is ilyen magas vagyok csak 50kg.rendszeresen sportolok,szerintem neked is azt kéne :) én hetente 2x másfél órát táncolok,egy órát aerobicozok,plusz 2óra ami suliba van tesin.furni is nagyon jó, de azt a hideg miatt most nem nagyon lehet :(( én nem eszek édességeket(csak napi egy kocka étcsokit)és nem iszok üditőket, csak vizet,nem eszek csipszeket,se semmilyen kekszet.maximum teljes kiőrlésű kenyeret. rengeteg gyümölcsöt eszek reggel(csak azt) és délután soksok zöldséget.(nasinak étcsoki):) aztán teleiszod magad és nem vagy éhes.na bocsi,hogy a saját példámat hoztam,de én így vagyok ennyi kiló,és sose vagyok éhes vagy bármi,remélem azért valamit segítettem
2011. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat! :) igyekszem..

Amúgy én is táncolok heti kétszer (egyszer 1,5 órát másodszor pedig 2 órát) plusz nekem is a heti 2 tesi.

Ebédre mit javasolsz/javasoltok??

2011. jan. 2. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:

gondolom az ebédet nehéz megoldani, ha suliban van... én amíg nem voltam kolis, és messziről jártam be, salátákat ettem. nem a zsíros szószban tocsogókat, hanem sok friss zöldség+fetasajt+tejfölben elkevert saláta fűszerkeverék. istenien finomak :) (van caesar, olaszos, ezersziget, fokhagymás stb, szóval van választék :) a másik ötletem, h tk. kenyérből jól megtömött szendvics, tegyél bele sok csirkemellet/csirkemell sonkát, meg rengeteg zöldséget.

ha szereted lehet natúr joghurtot gyümivel, ezeket lehet hidegen is enni. :)

2011. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké, köszii! :)

A víz ivással nem lesz gond mert nem szeretem a cukros, szénsavas italokat, vizet szoktam inni (most majd kicsit többet mint szoktam). :) Ink a kaja mennyiségével lesznek eleinte gondok, meg avval, hogy mikor egyek. Táncról ugyanis mindig fél 8 körül érek haza amikor már nem nagyon szabadna enni de utánna mindig nagyon éhes vagyok.. :s De majd hozzászokok. :)

2011. jan. 3. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!