Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt már aki az ellipszis...

Volt már aki az ellipszis trénerrel lefogyott?

Figyelt kérdés

Sajnos pár éve műtötték a térdemet, elkezdtem edzeni dvd-re, de úgy megrándult, hogy pár napig rá se tudtam állni és a balesei sebészeten kötöttem ki, ahol eltiltottak a guggolástól, futástól, kerékpározástól. Az ellipszis trénerre gondoltam, mert állítólag az nem terheli annyira a térdet. 10 kg-ot szeretnék leadni. Az étrendemen már változtattam, de sajnos mozgás nélkül nem hoz eredményt:( Leginkább a hasamról, derekamról, combomról kellene fogyni. 23/L

Köszi szépen!


2011. jan. 2. 18:04
 1/4 Krisz85 ***** válasza:

Gyakorlatilag az egyetlen alternatíva, ha az izületed nem sérült csak a szalagok és már rendbejöttél csak félsz nehogy elő jöjjön újra, akkor az elipszis trénert neked találták ki.


Aerob edzést kell csinálnod rajta, heti 3500 kcal ig.

2011. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! a 3500 kalóriát úgy érted, hogy egyetlen edzés alatt vagy egy hét alatt annyit?
2011. jan. 2. 19:25
 3/4 Krisz85 ***** válasza:

Szia! Természetesen egy hét alatt annyit, mondjuk heti 5 edzéssel, és két pihenőnappal. Vagyis nyomod a tréneren, figyeled a kalória kijelzést, és eléri a 700 kcal-t megállsz és nem csinálsz többet, feltehetően jó egy órádba is beletellik majd mire ennyi kcal-t elégetsz de nem baj, mert a zsírégetéshez, vagyis a zsíranyagcsere (hogy az energia nagyrésze testzsírból származzon) beindulásához 40 perc kell alaphangon és akkor még csak beindult, a lényeg, hogy a max pulzusod (220-életkor, de ez becsült!! ) a 60-70 % án dolgozz!! egy-két percre edzések között azért nem árt felvinni a tempót 70-80% ra egy két percig, de a 90 % a az edzésnek a max pulzusod 60-70% között kellene hogy menjen.


Mondjuk kíváncsi volnék az étrendedre is, ha kell még infó írj privát levelet is nyugodtan, válaszolok! :-)

2011. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi szépen!:)
2011. jan. 2. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!