Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így le tudok...

Szerintetek így le tudok fogyni 17 kg-ot nyárig?

Figyelt kérdés

60 kg-ra szeretnék lefogyni

reggeli: NEM cukros müzli

tízórai:gyümölcs

ebéd: valami szénhidraátmentes

uzsi: gyümölcs vagy egy pici müzli

vacsi: megint valami szénhidrátmenetes


mivel nagyon szeretem a csokit néha egy kis étcsokit is enni szeretnék szerintetek ez még belefér?

közben sportolok hetente 8 órát (labdajáték és tánc)


2011. jan. 4. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
simán:)
2011. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szénhidrát mentes kaját nem találsz, ha igen az nem kaja..

ebéd és vacsora legyen fehérjedús


csokit le tudnád tenni, ha annyira komolyan vennéd

2011. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ

én a szénhidrátmentesen azt értettem hogy húsi meg sali vayg párolt zöldség szal semmi tészta rizs krumpli cukor

2011. jan. 4. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Éppen 17-18 kgot adtam le, és novemberben csak nagyon lightosan diétáztam - épp picivel kevesebb csokit ettem, mert cukorfüggő voltam - aztán decemberben kezdtem el igazán, és nyáron adtam le a kb. 17 kg-omat. Te most kezded januárban szal az kb. 6 hónap lenne, szal nekem picit tovább tartott, de ez rajtad múlik h neked sikerül-e ennyi idő alatt^^

most olvasom hogy heti 8 óra :O:O wow, azzal tuti menni fog! én heti 3-4szer sportoltam csak.

Jó az étrend. Azzal kiegészíteném hogy a gyümi lehetőleg ne banán/szőlő/aszalt gyümi legyen (néha belefér, de vigyázz velük.)

Ebédre még ehetsz ch-t, ha lehet jó minőségű legyen (barnarizs durumtészta, vagy tk kenyeres szendvics) mert az ebédet még simán lemozgod a nap folyamán. Vacsi jól hangzik, ch mentesen, de zöldségeket egyél! A zöldséget is ch-t, de elhanyagolható a kcal tartalmuk! (10 dkg uborka 11 kcal, 10 dkg paprika 20 kcal, szal azt este is nyugodtan ehetsz.)

Heti 1-2 alkalommal pár kocka csokit simán ehetsz.

2011. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20.43! Van ch mentes kaja :P az összes hús szinte ch mentes, 0,5 g ch sincs 100 g csirkemellben :D A sajtok is, olajok is ch mentesek szinte... (100 g trappistában 1,6 g ch van.)
2011. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

gratulálok a fopgyáshoz szép volt

amúgy én is cukor függő vagyok szóval elég nehéz lesz megállni de remélem most már sikerülni fog:d

2011. jan. 4. 20:58
 7/11 anonim ***** válasza:
én nekem is 17-20 kilot kéne leadnom... Holnap kezdem el.. már 2 éve mindig halasztgatom, majd ekkor meg ekkor... de mostmár tényleg elkezdem holnaptol, nagyon elhatározott vagyok:D
2011. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Figyu, én tudok neked tippeket adni, hogy mit iktass be ha édességet akarsz enni. Egy babán, de készíthetsz egy 3dl-es kakaót, kakaóból és édesítővel.

Ha szereted a pudingot, reggelire néha főzz egy félliteres tejjel és édesítővel készítsd. tegyél bele gyümölcsöt!

A tej nem hízlal, a puding kalóriája sem vészes.

2011. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egy banán *** bocs. Natúr joghurtba tegyél pici mézet v édesítőt és vágj bele gyümit. esetleg kis műzlit is tehetsz bele, tökéletes reggelire.
2011. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippeket

és kedves 22:21 es én is így vagyokj vele hogy nem tom mióta halasztom de most nagyon elszántam magam és már ezen a nyáron szeretnék úgy végigmenni a strandon hogy nem szégyellem magam ha gondolod levelezhetünk privibe hogy erősítsük egymást:D

2011. jan. 5. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!