Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki mennyit hízott az ünnepek...

Ki mennyit hízott az ünnepek alatt? :/

Figyelt kérdés

Egyáltalán hízott valaki rajtam kívül?? :S Annyira el vagyok keseredve, feljött rám 2 kiló a szünet alatt, ráadásul úgy, hogy egyszer sem zabáltam tele magam rendesen. :S És már negyedik napja sokkal-sokkal kevesebbet eszem, mégsem megy le. Szerintetek előbb-utóbb sikerül visszafogynom, vagy ez már így maradt??

Ja, és karácsonyra kaptam egy ellipszis trénert, amin minden nap edzek. Eddig csak 10 percet bírok, de folyamatosan emelem. De én már nem merek remélni...és iszonyatosan érzem magam. :( :'(


2011. jan. 4. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ellipszis tréner nagyon jó, fogyás céljából is, és ki is lehet kapcsolódni, bár egy idő után unalmassá válik, mondjuk amikor már az egy órát folyamatosan bírod. Sok sikert! :)
2011. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedtem a páromnak, hogy megvegye nekem ajándékba a fürdőszobamérleget, úgyhogy hálistennek nem tudom. :)
2011. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fogytam egy kicsit, mert Calici-vírusfertőzésem volt, és nem ehettem semmilyen ünnepi ételt, csak főtt burgonyát meg répát:(
2011. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
feljött rám is két kiló, de tegnaptól fogyózom :)
2011. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én híztam két kilót, és bár még mindig kockás a hasam, az erek eltűntek. Gyorsan vissza is álltam a szokásos étrendemre, és emeltem az aerob edzések számát. Még egy-két hét, és lemegy :)
2011. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb 2 kg-t :(
2011. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rám is rögtön felcsúszott 2 kiló, de mondjuk nem csoda, mert folyton csak sütiztem. Szinte alig ettem normális kaját, szóval még örülhetek is hogy ennyivel megúsztam. =S Bár külsőre durvább mint kilóban. =S Ma negyedik napja visszább fogtam magam és tornázok. Csakhát énis olyan vagyok hogy a gyors eredmény boldogít... = / Most próbálok kitartó lenni, ugyanis eddig sosem voltam az, a legtöbb is egy hónap volt amit diétával kibírtam, de akkor le is ment úgy 4-5 kiló...nyárra nagyon szeretnék jól kinézni...=( Am. sok sikert mindenkinek.puszi. ;P ( Y )
2011. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
*Ma negyedik napja, hogy...
2011. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én fogytam 1 kilót az ünnepek alatt xD

Nem értem, hogy attól még, hogy karácsony van, miért kell zabálni, meg miért kell feltétlenül megenni az összes sütit?! O_o

2011. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!