Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hetes diéták közül melyik a...

2 hetes diéták közül melyik a legjobb és leghatásosabb?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokan azt írják h nem éri meg mert gyorsan visszajönnek a kilók, sztem azoknál jöttek vissza a kilók akik 2 hét alatt lefogytak x kilót és utána mint ha misem történt volna ugyanúgy ettek mindent mint anno...de nekem ha sikerül akkor utána oda figyelek az étkezésemre ezért kérdezem h melyik a legjobb és leghatásosabb?
2009. jan. 28. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem jól gondolod. A két hetes diéták a megvonásról szólnak, bármennyire kiegyensúlyozottnak tűnik a menü. Elsősorban vizet veszítesz, és mivel a kalóriabevitel ilyenkor a korábbihoz képest drasztikusan csökken, a szervezet éhezni kezd, pánikba esik, és ha normálisan, nem sokat próbálsz enni, akkor is azonnal raktározni kezd. A gyors fogyás soha nem vezet tartós állapothoz. Tűzoltásnak jók, ha például van öt kiló rajtad és bele kell férned egy ruhába két hét múlva, de másra nem.
2009. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szia!Én ezt fajtát csináltam nekem bevált HÉTFŐ:reggeli 2DB kocka sajt,5dkg párizsi 2dl tej.EBÉD:1DBzsemle 1db főtt virsli 2db alma.VACSI:2DBpiritos 1db banán.KEDD:3DB abonett kenyér 5dkg trapista sajt 3dl tea cukor nélkül.EBÉD:20dkg hal roston saláta VACSI.1DBzsemle 1db kefir 1db főtt tojás SZERDA:REGGELI:2db tükör tojás 2db piritos 1db paradicsom EBÉD:20dkg zöldségköret 5dkg reszelt sajt VACSI:5DKGpulykamell 1db alma 3dl tea CSÜTÖRTÖK:REGGELI 2DB főtt tojás 2db piritos 2dl tej EBÉD:20dkg párolt csirke 1adag gyors rizs.PÉNTEK:2DBkockasajt 5dkg gépsonka 3dl tea EBÉD:3 tojásból rántota 1db paradicsom VACSI:1db zsemle 1db kefir 1db alma SZOMBAT:1főtt tojás 5dkg párizsi 2db piritos EBÉD:22DKGfőtt marha krumpli saláta VACSI:3dltej 1db alma VASÁRNAP:2db virsli 1db zsemle 1db paprika EBÉD:húsleves üresen 20dkg csirke roston zöldség köret VACSI:Hetiből bármelyik.Remélem sikerül fogynod sok sikert!Irj hogy mi lett a vég eredmény.
2009. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolso ez egy dieta, vagy te talaltad ki, esetleg valaki hozzaerto irta? Mennyit fogytal mennyi ido alatt?
2009. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is erre lennék kíváncsi h mennyit fogytál tőle és hány hét alatt?
2009. jan. 29. 05:25
 5/5 anonim válasza:
ezt a diétát az egyik ismerösöm adta én a 2hét alatt 5kg fogytam le.Ennek már 1hónapja azota sem hiztam vissza.Persze probálok olyanokat enni amik nem hizlalnak.
2009. jan. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!