Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fogyómódszer a legjobb...

Melyik fogyómódszer a legjobb és leghatásosabb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A teljes életmódváltás! Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, kevés szénhidrátot és zsírt, érdemes elhagyni a kenyeret, tésztát, és a fehér rizs helyett barnarizst enni. Kenyér helyett ehetsz abonettet, dexit, vasa-t, ezek extrudált kenyerek. Ha szénhidrátra (kenyér, csoki) vágysz, akkor reggel fogyaszd el, még délelőtt! Gyümölcsöt sem ajánlatos már estefelé enni, egyél sok fehérjét délután. (Azt olvastam egy újságban, hogy ha délelőtt fehérjét eszel, délután nagyon éhes leszel, úgyhogy ezt mellőzd szerintem) Lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyél! ÉS lehetőség szerint kerüld a cukros üdítőket (light üdítők sem!), kenyeret, csokit, édességeket, kukoricát, babot, tésztát. Már most hirtelen nem jut eszembe, amit nekem pl. tilos volt akupunktúra alatt ennem. De nem azt jelenti neked, hogy tilos, hanem azt, hogy próbáld kerülni, de ha nem megy, akkor lehetőség szerint reggelire fogyaszd!

Igyál sokat, 3 litert minimum naponta, mozogj hetente 3x-4x!

Sok-sok sikert kívánok neked!

2009. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, ha kenyeret ennél (délelőtt!!), akkor teljes kiőrlésűt fogyassz, és sok rostot vigyél be a szervezetedbe (pl. én minden reggel zabpelyhet reggelizek gyümölcsökkel).

A főzelékeket pedig úgy csináld, hogy a rántás (vagy habarás, nem nagyon értek hozzá) helyett vegyél ki néhány kanálnyit, turmixold össze, ezzel helyetrtesítsd!

Előző voltam.

2009. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!