Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 36%os testzsír százalék. Ez...

36%os testzsír százalék. Ez reális?

Figyelt kérdés

a 90 kilómhoz? nem kéne többnek lennie? (ilyen kézinyomós testzsir%mérő meg a mérleg is ezt adta ki)(rendszeresen sportolok, dietazok, mielott oltanátok, hormonproblémam van)

(nőből vagyok)


2011. jan. 6. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Miért kellene többnek lennie? Ez is már inkább az ideálistól felfele tendál. Meg azt sem értem, hogyan kellene a 90 kilód alapján kevésnek tűnnie (főleg mert százalékról van szó, vagyis atányról).
2011. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem az a tapasztalatom, hogy a kézi nem mér pontosan.

az olyan mérleg precízebb eredményt, ami nemcsak súlyt mér, hanem egyben a testzsírt is.

2011. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Van itt egy kalkulátor, vesd össze ezzel a gépi eredményt.


[link]

2011. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Reális. Viszont ez nem jó eredmény, 36% az qrva sok.
2011. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
reális és nagyon sok.
2011. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam a belinkelt kalkulátort ami nekem már ott hibádzik, hogy magasságot nem kér. Kiadta, hogy 28 kg zsirt adjak le. Nos ha azt leadnám a BMI-m még a 15öt sem érné el ami kóroson soványnak számitani... Szóval szerintem ne ezzel foglalkozz mozogj sportolj egyél egészségesen és minden rendben lesz.
2011. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából pontos az a kézi mérő.1-2%ot tévedhet.

És nem kellene többnek lennie egyáltalán.30% fölött elhízásról beszélünk.Kb 20% lenne az ideális és hosszabb távon egészséges egy felnőtt nőnek.Persze a 20% még mindig messze van egy aktívan sportoló nő testzsírjától.Az kb 13-16%.

Az a link meg nem az igazi,ha bőrredőt akarsz mérni.

[link]

2011. jan. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez érdekes nekem is 36% es 168 cm 66 kg vagyok..

Kezi merovel neztek es a gyogyszeresz no is megnezte direkt maganak es neki azt mutatta mint mult alkalommal szoval a mérő nem volt hibas..

2013. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nincs ebben semmi fura.

a 45-50 kilós anorexiásoknak is 30-35% körül van a testzsírja,mert a testük összetétele csont meg zsír izomzat nélkül.

2013. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!